Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Kruhový kalendář ženských cyklů

Kruhový kalendář ženských cyklů

(Večerní seminář pro ženy)

Kruhový kalendář ženských cyklů je pomůcka, která nejen pomáhá uvědomit si svoje cykly, naslouchat jim, ale také sledovat osobní rozvoj či správný čas ke změně. Stačí si na ni najít jen 5 minut denně a dokážete dělat velké změny.

 
 

Jako ženy procházíme mnohými cykly. Některých jako menstruace jsme si plně vědomy, zatímco jiné jen tušíme. Sledujeme-li tyto cykly naučíme se například:

  • lépe vnímat samu sebe
  • najít na sebe dostatek času
  • lépe se přizpůsobovat změnám
  • být v souladu se svým tělem, vnitřním světem
  • vážit si sebe sama jako ženy více než doposud
  • a s větší lehkostí dosahovat svých cílů

Kruhový kalendář ženských cyklů je nástrojem ke sledování cyklů. Je velmi osobní - takže se kalendář přizpůsobuje vám, nikoli vy jemu. Kalendář jsem vytvořila tak, že vyhovuje moderním ženám, které stejně jako já nechtějí investovat svůj čas do zbytečností. Proto práce s ním zabere jen 5 minut denně.

Na kurzu se naučíme:

  • jak s kalendářem pracovat
  • jak do něj zaznamenávat jednotlivé události života
  • jak kalendář použít jako nástroj pro změnu a plánování
  • jak kruhový kalendář používat také jako menstruační kalendář například pro přirozenou antikoncepci s využitím tzv. symptotermální metody

Co o Kruhovém Kalendáři říkají jiné ženy?

"Seminář Kruhový kalendář ženských cyklů byl velmi inspirující. Naplnil mne radostí z tichého spojení se všemi ženami. Věřím, že pomocí kalendáře budu moci i lépe prožívat vztah se svou dcerou a rozvíjet její ženské vědomí už od dětsví. Děkuji. (Srpen 2011) " Michaela Randáková

Napište si o nový termín semináře:

Tento seminář se konal naposledy v úterý 4. června 2013 v ceně 650 Kč.

Jakmile vypíšu termín pro tento seminář, tak Vám pošlu email s podrobnostmi.
Např. termín, který by Vám vyhovoval.
Reference

""Chtěla bych moc poděkovat za vše, Dominiko. Jak kurz Od nápadu k produktu, tak Srovnej finance do latě, mi otevřely oči. Z mého pohledu jsem díky těmto kurzům udělala velký posun dopředu. Nejen, že jsem si začala uvědomovat svou cenu, nastavila ceny nové, ale začala si vyplácet výplatu, budovat rezervu, psát finanční záznamy a statistiky. Doma otevřela diskuzi ohledně rodinných financí a účtů. Vytvořila nový web, nabídla nové služby. Velká úleva je, že jsem přestala všechno dělat sama, a obrátila se na odborníky. Čeká mě ještě hodně práce, ale s radami od Dominiky to jistě zvládnu snadněji a rychleji. Také velmi oceňuji Dominičin přístup ke kurzu. Rychle reaguje na potřeby účastnic, svědomitě odpovídá na všechny dotazy, radí. Prostě mám pocit, že je neustále s námi." "

Lenka Olšová lenka.olsova@seznam.czvíce referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková