Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Kruhový kalendář ženských cyklů

Kruhový kalendář ženských cyklů

(Večerní seminář pro ženy)

Kruhový kalendář ženských cyklů je pomůcka, která nejen pomáhá uvědomit si svoje cykly, naslouchat jim, ale také sledovat osobní rozvoj či správný čas ke změně. Stačí si na ni najít jen 5 minut denně a dokážete dělat velké změny.

 
 

Jako ženy procházíme mnohými cykly. Některých jako menstruace jsme si plně vědomy, zatímco jiné jen tušíme. Sledujeme-li tyto cykly naučíme se například:

  • lépe vnímat samu sebe
  • najít na sebe dostatek času
  • lépe se přizpůsobovat změnám
  • být v souladu se svým tělem, vnitřním světem
  • vážit si sebe sama jako ženy více než doposud
  • a s větší lehkostí dosahovat svých cílů

Kruhový kalendář ženských cyklů je nástrojem ke sledování cyklů. Je velmi osobní - takže se kalendář přizpůsobuje vám, nikoli vy jemu. Kalendář jsem vytvořila tak, že vyhovuje moderním ženám, které stejně jako já nechtějí investovat svůj čas do zbytečností. Proto práce s ním zabere jen 5 minut denně.

Na kurzu se naučíme:

  • jak s kalendářem pracovat
  • jak do něj zaznamenávat jednotlivé události života
  • jak kalendář použít jako nástroj pro změnu a plánování
  • jak kruhový kalendář používat také jako menstruační kalendář například pro přirozenou antikoncepci s využitím tzv. symptotermální metody

Co o Kruhovém Kalendáři říkají jiné ženy?

"Seminář Kruhový kalendář ženských cyklů byl velmi inspirující. Naplnil mne radostí z tichého spojení se všemi ženami. Věřím, že pomocí kalendáře budu moci i lépe prožívat vztah se svou dcerou a rozvíjet její ženské vědomí už od dětsví. Děkuji. (Srpen 2011) " Michaela Randáková

Napište si o nový termín semináře:

Tento seminář se konal naposledy v úterý 4. června 2013 v ceně 650 Kč.

Jakmile vypíšu termín pro tento seminář, tak Vám pošlu email s podrobnostmi.
Např. termín, který by Vám vyhovoval.
Reference

"Ženy, sdílím a doporučuju všem, i vám, co nejste mámy! :)
Z vlastní zkušenosti vím, že Dominika je skvělá průvodkyně, a to nejen na cestě v podnikání na vlastní pěst. Racionálně vám ukáže jednotlivé kroky a nastaví jednoduchá, ovšem jasná a striktní pravidla, která je třeba RESPEKTOVAT! Proč ten důraz…no, jasně… já je totiž NErespektovala. Moje božská vizička o spolupráci s jednou "podnikatelkou" byla přeci tak perfektní… Jenže ta spolupráce nakonec ztroskotala (o tom ale až jindy) a teď lidově řečeno, "padám na hubu". Naštěstí, díky Dominice, ne až na dno. :)
Takže, ne naposled říkám a fakt si za tím stojím… S naprostou důvěrou se nebojte, když vám Dominika, lusknutím prstů, zboří vaše "dokonale vzdušné zámky", protože místo nich postavíte pomalu a jistě pevný a nedobytný hrad. Dominice díky za veškerou její podporu! "

Naďa Kelucová nada.kelucova@gmail.comvíce referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková