Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Mastermind “Úspěšná a odpočatá”

Mastermind “Úspěšná a odpočatá”

Kde je rozdíl mezi koučovacími skupinami a kurzy? Kurzy přinesou informace, inspiraci, nové nápady. Koučovací skupiny poskytují podporu, zpětnou vazbu a co je hlavní, pomáhají s realizací. V této skupině znásobit příjmy.

 
 

Termíny semináře Mastermind “Úspěšná a odpočatá”:

datum pořádání místo kapacita cena
on-line celý rok na Facebooku on-line3 volné místa z 63 689 Kč
skupin. on-line koučování (úterky nebo čtvrtky dopol.) on-line12 míst9 600 Kč

Pokud byste většinu informací z kurzů dokázaly využít a zrealizovaly v průběhu několika měsíců, většina lektorů se vám zaručí, že opravdu zhubnete, naučíte se dělat propagaci na Facebooku nebo zdvojnásobíte obrat, podle tématu kurzu.

Bohužel takto učení nefunguje. Na kurzu získáte mnoho informací, mnoho inspirace. Ještě na kurzu si malujete, jak všechno zapracujete. Jenže:

Máme tendenci to odkládat

Když pak přijdete z kurzu zpátky do práce, valí se na vás hromada práce, a tak se první den k realizaci nedostanete. Nakonec v průběhu dalších dní možná vyzkoušíte jednu nebo dvě věci. Případně máte náročné období, a i když informace chcete uvést do praxe, týdny to odkládáte.

Abychom něčeho dosáhly, musíme na tom systematicky pracovat. Krok za krokem uvádět do praxe nové věci.

Koučovací a mastermind skupiny jako motor k realizaci

Pravidelně jednou za 14 dní dostáváte informace ve zkousnutelných celcích. K informacím máte připravena cvičení, aktivity nebo úkoly, které zaberou hodinu nebo dvě. Podstatné je, že díky těmto cvičením podnikáte změny. Protože na stejné věci pracují i další lidé, motivuje vás to dokončit úkoly, které jste si před skupinou stanovily.

Hlavním cílem koučovacích skupin je pomoci vám realizovat vaše záměry a posunout podnikání vpřed, tedy o významný kus dál.

V programu se soustředíme na tři úrovně:

 1. Dosahování cílů: stanovíte si, čeho chcete dosáhnout, a skupina vám v tom pomáhá.
 2. Zjednodušujeme podnikání: za pomoci projektového a procesního řízení zjednodušíte věci, které v podnikání děláte.
 3. Strategicky se rozhodujeme: a na základě toho volíme systematický postup (lekce a domácí úkoly).

Všechny tyto úrovně jsou provázané. Díky strategickému myšlení si vyberete jen důležité projekty, které mají cenu, v podnikání vás posunou a vydělají. Vy tak ušetříte čas a věnujete jej jen podstatnému. Díky tomu za méně času vyděláte více peněz. Také se naučíte řídit projekty, takže se někde nezaseknete a posouváte se systematicky dále.

Vydělat peníze není o tom, že pracujete více, ale pracujete na správných a strategických krocích. Samozřejmě neslibuji, že za dva měsíce vyděláte 10 milionů korun, když teď průměrně vyděláte 10 000 za měsíc. Když se budete držet principů a spolu se skupinou postupovat, naučím vás, jak v podnikání růst a zdvojnásobit příjmy třeba každý rok.

Jen zdvojnásobit?

Počítejte se mnou. První rok vyděláte třeba 100 000, druhý rok to je 200 000, třetí rok 400 000, čtvrtý rok 800 000 a konečně pátý rok 1 600 000.

Za pět let na milionu a půl? Při polovičním úvazku? To není zase tak špatné. Je to velký rozdíl oproti tomu, když každý rok vyrostete o 100 000.

Jak to celé probíhá?

Na začátku celého programu si stanovíte cíle, kterých chcete dosáhnout (například vydělat 50 000 spuštěním nového kurzu, mít volno každý pátek), a spolu se skupinou postupujete ke svému cíli. Na fyzických setkáních na to máme 3, 6, 10 měsíců, v on-line skupině celý rok.

V procesu vždy narazíte na překážky, které vám ve skupině pomůžeme vyřešit. Na příkladech druhých se také učíte, jaké věci fungují, jaké nefungují, čemu se vyhnout. K tomu máte možnost získat odpovědi na otázky, které se vám vynořily.

Otázky buď můžete klást samostatně do facebookové skupiny, nebo s nimi počkat na horká křesla, kde se věnuji jen vašemu podnikání celých 30 minut.

Horkých křesel můžete v průběhu roku využít 6.

Jak probíhá každé setkání v Praze

Vždy jednou za 14 dní se sejdeme na 2 hodiny v uzavřené skupině, kde bude maximálně 6 účastnic. Díky malé skupině máme dost času na to, abychom probraly situaci každé z vás, rozlouskly témata, která by vás zdržovala. Nebudeme se scházet o prázdninách ani o státních svátcích. Setkání probíhají buď v Praze, nebo on-line.

 • Na začátku věnujeme čas tomu, kam jste se dostaly a jak jste splnily úkoly a cvičení z minulé lekce (zde také identifikujeme otázky, které potřebujete rozlousknout).
 • Projdeme vaše otázky.
 • Projdeme si novou lekci, která rozšiřuje informace z kurzu Od nápadu k produktu.
 • Odnesete si další domácí úkoly, které si určíte samy tak, abyste dosáhla cíle, který jste si stanovila.
 • Odnesete si cvičení/úkol související s novou lekcí.

Doma si tato cvičení a úkoly zpracujete a na další setkání vše přinesete. Vzhledem k tomu, že pracujeme takto ve skupině, bude pro vás velmi motivující úkoly dokončit, a to i když se zdá, že máte tolik práce, že je nestihnete. Slib dalším lidem vám prostě nedá jinou šanci a musíte to dokončit. Navíc se vám to podaří u těch věcí, které se vám nedaří dotáhnout už delší dobu.

Jak probíhá on-line koučování?

 1. Po tři měsíce dostáváte každých 14 dní audiolekce/videolekce a k nim úkoly.
 2. Úkoly si samostatně projdete.
 3. Když vás napadnout otázky, napíšete je do skupiny.
 4. Kdykoli v průběhu roku můžete využít horké křeslo u věcí, které nevíte, jak realisticky použít, aplikovat či praktikovat ve vašem případě.

Co je v programu součástí lekcí?

Programově navazujeme na kurz Od nápadu k produktu. Audio kurz si v rámci samostudia poslechnete samy, na setkáních tak budeme mít čas věnovat se hlavně realizaci a praktickým krokům pro rozvoj vašeho podnikání.

Příklad:
Doma si poslechnete lekci, jak si vybrat z možných projektů, které chcete realizovat, a na základě cvičení, které tuto lekci doprovází, sama identifikujete několik možností. Na setkání se pak pobavíme o tom, která z možností je skutečně v danou chvíli (započítáváme i rodinnou situaci) nejvhodnější.

Program je zaměřený na 3 základní oblasti:

 1. znásobení zisku,
 2. postavení řady produktů/služeb/kurzů, které se prodávají, nebo více prodávat produkty/služby/kurzy, které už máte,
 3. zjednodušení podnikání čili zjednodušení a zautomatizování procesů.

V každé oblasti tak dosáhnete nejméně jednoho cíle v tříměsíčním programu:

 • Znásobení zisku: najdete a zrealizujete novinku, která má možnost vydělat více než projekty, na kterých jste pracovaly doposud.
 • Řada produktů: na základě zpětné vazby od klientů připravíte takovou řadu produktů/služeb/kurzů.
 • Nastavíte jeden automatizovaný proces, který včetně prodeje probíhá zcela automaticky, a vy tak postupně budujete polopasivní příjem.

V dlouhodobých programech navíc:

 • Vytvoříte strategický plán na celý rok včetně propagačního kalendáře, kde se propagují jak novinky, tak aktivity, které dlouhodobě vydělávají peníze.
 • Postavíte prodejní trychtýř, tedy řadu produktů či služeb, které na sebe navazují, a vy tak klientům můžete nabídnout mnohem více.
 • Nastavíte proces, jak strategicky vybírat nové projekty, které se vyplatí a mají potenciál. Nebudete se tak věnovat projektům, které vydělávají málo.

Pro koho je program vhodný a pro koho ne

Pro koho není vhodný?

 • Pro ty, které věří, že se jim to rozjede samo.
 • Pro ty, které si říkají, že by to dělaly i zdarma.

Pro koho je vhodný?

 • Pro ty, které chtějí růst ve svém podnikání vlastním tempem.
 • Pro ty, které chtějí podnikání pořádně nakopnout.
 • Pro ty, které konečně chtějí slušně vydělávat.
 • Pro ty, které na to nechtějí být samy.

V lednu 2018 začíná nový běh

Od 1. 1. 2018 otevíráme další běh koučovacích skupin. Přihlásit se můžete už teď, budeme vám držet přednostně místo.

Co dostanete v plné verzi:

 1. kurz Od nápadu k produktu,
 2. 6x horké křeslo, kde se věnuji jen vašemu podnikání a vašim otázkám,
 3. 6x 2 hodiny videolekcí či streamování,
 4. roční přístup do koučovací skupiny,
 5. účast v on-line koučovací skupině.

Cena:
3 689 Kč - 1 rok koučovací skupiny na Facebooku
9 600 Kč - on-line koučovací skupina + 1 rok koučovací skupiny na Facebooku

Vyplňte přihlášku a pokud už víte, co chcete zrealizovat, připište to do poznámky. Pokud se vám termíny od dubna nehodí, přihlaste se i tak, zapíšeme vás na čekací listinu od září a můžete zatím studovat vše, co se děje v on-line verzi.

Přihlášení na tento seminář:

Po odeslání následujícího formuláře vás budeme v krátké době kontaktovat a podáme přesné informace týkající se místa konání, placení a co s sebou vzít na seminář. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami. Vaše údaje budou použity pouze pro účely organizace semináře a nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Reference

"Dominika je živel, v našem mužském světě navíc neuvěřitelně ženský, s úžasnou schopností své zkušenosti citlivě a s láskou předat. Ze semináře jsem odcházela s pocitem radosti, štěstí a vděčnosti za to, že jsem žena…a přesvědčením, že přijdou-li přece nějaké těžkosti, vždycky si můžu aspoň zazpívat… Všem ženám přeji podobný zážitek. (Seminář Probuzení ženy, únor 2010) "

Renata Svobodová 52 let ~ účetnívíce referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková