Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Podnikání na mateřské - workshop

Podnikání na mateřské - workshop

(Přednáška)

Kurz o živnostenském podnikání žen, maminek na mateřské či rodičovské dovolené. Jaké jsou možnosti v ČR? Jak začít? Co se reálně dá při dětech zvládnout? Čím vším se dá živit? Ujasněte si, zda je, či není podnikání pro vás.

 
 

Termín:
Čtvrtek 29.6.2017 (9:30 - 13:00) - obsazeno
Místo:
MAM prostor
Cena:
987 Kč
kapacita:
6

Vzhledem k nedostatku flexibilních úvazků v ČR je podnikání cesta k dostatečnému příjmu, ale také pro maminkatelky představuje skvělou cestu k seberealizaci. Ženy na mateřské nebo rodičovské si pochvalují možnost pracovat na zkrácený úvazek v takových časech, kdy to vyhovuje jim i jejich rodinám. A navíc bývají maminkatelky často spokojenější než v obdobích, kdy nepracovaly vůbec.

Dozvíte se:

  • proč je rodičovská či mateřská ten nejlepší čas na rozjezd podnikání
  • jak úspěšně skoubit práci s mateřskou či rodičovskou dovolenou
  • jaké jsou výhody a nevýhody podnikání při dětech
  • jak si rozjezd podnikání naplánovat
  • jak se vyhnout chybným krokům
  • proč na začátku nemusíte do ničeho investovat

Společně si také projdeme 4 fáze podnikání a co vás v každé z nich čeká, například:

  • proč stojí za to rozjezd podnikání neuspěchat
  • jakou fázi většina začínajících podnikatelů přeskočí a proč to stojí zbytečně moc peněz
  • na co se v jednotlivých fázích soustředit, aby jste netříštila síla a skutečně efetkivně využila čas

Ukážeme si 8 pravidel pro podnikání na mateřské a rodičovské, které vám pomohou se vyhnout zbytečnému stresu a starostem.

Cílem přednášky je ukázat vám, jaké dnes máte možnosti a pomoci ujasnit si, jestli je podnikání i pro vás. Představím vám, jak maminkatelky pracují a co můžete zvládnout při mateřství, které samo o sobě i bez vedlejšího pracovního úvazku bývá náročné. Na přednášce nechám také dostatečný prostor vašim dotazům a diskuzi.

Jak se přednáška líbila jiným?

Zúčastnila jsem se přednášky „Podnikání na mateřské“ s paní Dominikou. Přednáška mě nadchla, bylo vidět, že Dominika tématu velice rozumí. „Přesvědčila“ mě, že podnikat na mateřské je to nejlepší, co mohu udělat :) Přednáší srozumitelně, vtáhne do tématu a je komunikativní. Srší z ní neuvěřitelné množství energie! Dana Irinková

Přihláste se jako náhradník na tento seminář:

Jakmile se uvolní místo budeme Vás kontaktovat.

Po odeslání následujícího formuláře vás budeme v krátké době kontaktovat a podáme přesné informace týkající se místa konání, placení a co s sebou vzít na seminář. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami. Vaše údaje budou použity pouze pro účely organizace semináře a nebudou poskytnuty žádné třetí straně.
Reference

"Jsem ti moc vděčná za to, že jsem se naučila citlivěji vnímat cykly svého ženského těla. Díky meditacím s bubnování jsem se na věci kolem mateřství mohla podívat více skrze své srdce a svou dělohu než skrze svou hlavu:) A musím říct, že jsem objevila spoustu zajímavých souvislostí…Setkání s Tebou a s ostatními ženami v našem malém kroužku, pro mě bylo velmi inspirující, měla jsem pocit, že se obohacujeme navzájem:) (seminář Jak otěhotnět 2011) "

Kateřina Kolářová více referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková