Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Podnikání na mateřské - workshop

Podnikání na mateřské - workshop

(Přednáška)

Kurz o živnostenském podnikání žen, maminek na mateřské či rodičovské dovolené. Jaké jsou možnosti v ČR? Jak začít? Co se reálně dá při dětech zvládnout? Čím vším se dá živit? Ujasněte si, zda je, či není podnikání pro vás.

 
 

Vzhledem k nedostatku flexibilních úvazků v ČR je podnikání cesta k dostatečnému příjmu, ale také pro maminkatelky představuje skvělou cestu k seberealizaci. Ženy na mateřské nebo rodičovské si pochvalují možnost pracovat na zkrácený úvazek v takových časech, kdy to vyhovuje jim i jejich rodinám. A navíc bývají maminkatelky často spokojenější než v obdobích, kdy nepracovaly vůbec.

Dozvíte se:

  • proč je rodičovská či mateřská ten nejlepší čas na rozjezd podnikání
  • jak úspěšně skoubit práci s mateřskou či rodičovskou dovolenou
  • jaké jsou výhody a nevýhody podnikání při dětech
  • jak si rozjezd podnikání naplánovat
  • jak se vyhnout chybným krokům
  • proč na začátku nemusíte do ničeho investovat

Společně si také projdeme 4 fáze podnikání a co vás v každé z nich čeká, například:

  • proč stojí za to rozjezd podnikání neuspěchat
  • jakou fázi většina začínajících podnikatelů přeskočí a proč to stojí zbytečně moc peněz
  • na co se v jednotlivých fázích soustředit, aby jste netříštila síla a skutečně efetkivně využila čas

Ukážeme si 8 pravidel pro podnikání na mateřské a rodičovské, které vám pomohou se vyhnout zbytečnému stresu a starostem.

Cílem přednášky je ukázat vám, jaké dnes máte možnosti a pomoci ujasnit si, jestli je podnikání i pro vás. Představím vám, jak maminkatelky pracují a co můžete zvládnout při mateřství, které samo o sobě i bez vedlejšího pracovního úvazku bývá náročné. Na přednášce nechám také dostatečný prostor vašim dotazům a diskuzi.

Jak se přednáška líbila jiným?

Zúčastnila jsem se přednášky „Podnikání na mateřské“ s paní Dominikou. Přednáška mě nadchla, bylo vidět, že Dominika tématu velice rozumí. „Přesvědčila“ mě, že podnikat na mateřské je to nejlepší, co mohu udělat :) Přednáší srozumitelně, vtáhne do tématu a je komunikativní. Srší z ní neuvěřitelné množství energie! Dana Irinková

Napište si o nový termín semináře:

Tento seminář se konal naposledy ve čtvrtek 29. června 2017 v ceně 987 Kč.

Jakmile vypíšu termín pro tento seminář, tak Vám pošlu email s podrobnostmi.
Např. termín, který by Vám vyhovoval.
Reference

"Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala. /Odměnu v srpnu/září přenechám jiným kvůli termínu porodu, ale v budoucnu se na vás zase ráda obrátím, ať už v rámci poradenství nebo jiného kurzu:)/ "

Sylva Hůlová sylva.zaludkova@gmail.comvíce referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2018 © Dominika Špačková