Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Ženy, byznys a finance ON-LINE

Ženy, byznys a finance ON-LINE

Finance jsou v byznysu alfou a omegou. Bez nich byznys není byznys. A přesto vzbuzují hromadu emocí. Někdy k nim máme ambivaletní vztah, protože nás doma učili, že peníze nejsou to nejdůležitější. A přitom v podnikání jsou základem.

 
 

Termíny semináře Ženy, byznys a finance ON-LINE:

datum pořádání místo kapacita cena
3h workshop (termín dle dohody) + on-line Praha1 místo4 987 Kč
1h konzultace (termín dle dohody) + on-line Praha1 místo2 487 Kč
probíhá celý rok (jen on-line, bez konzultace) on-line30 míst987 Kč

Pokud se v podnikání chováme k penězům, jako by na nich nezáleželo, podřezáváme si pod sebou větev.

Někteří podnikatelé na začátku často udělají to, že vyzkouší nastavit tu nejvyšší cenu, kterou v danou chvíli mohou, a čekají, co se stane. Když klienti nenakoupí, tak cenu třeba sníží nebo se naučí lépe dělat marketing.

U jiných vídám opačný postoj. Nastaví mnohem nižší cenu než konkurence, aby získali první klienty. Dlouho se pak noří v cenové pasti, kterou nastavili. Bojí se zvednout cenu, aby neztratili stávající klienty.

Někdy nám brání pocit, že si peníze nezasloužíme. Někdy nevíme, jak cenu nastavit, nebo nevíme, jak zdražit. Začínající podnikatel neví, od čeho se má odrazit. A pokročilý se třeba nenaučil růst.

Ať jsou pocity jakékoli, často mívají společný jmenovatel: nad penězi přemýšlíme nedostatečně a nestrategicky. Dá se to naučit.

Přijměte moji pozvánku do on-line kurzu a pojďme pracovat s tématem peníze v podnikání. Vycházím z toho, co jsem se naučila za 12 let podnikání a nastudovala u největších a nejlepších mozků v ČR i zahraničí. Jsem věčný student a mohu díky tomu pro svoje klienty vybírat to nejlepší.

Kurz je rozdělen do dvou částí.

První část

Tvoří ji 10 videí v délce 129 minut. Z nich se dozvíte, jak strategicky o penězích uvažovat, jak se k nim stavět, abychom jich v podnikání měly dost a nenechaly se ničím zbytečně brzdit. Mám pro vás také připravená praktická cvičení, jak tyto věci nastavit ve svém podnikání.

Během února a března přibude také část o osobních financích: jak si hlídat osobní finance versus firemní.

Druhá část

Tu si vytváříte samy tím, jaké otázky mi budete pokládat v průběhu studia a zpracovávání pracovních listů. Já na ně budu pružně reagovat. A postupně dotáčet videa s tématy, která jsem dobře nevysvětlila nebo v první fázi opomněla.

Co je cílem kurzu?

Takto budete postupovat nejen v kurzu, ale hlavně si budete vytvářet finanční strategii pro svůj vlastní byznys.

Co se dozvíte:

  • jak uvažovat o financích a na tomto základě strategicky plánovat,.
  • jak vyhodnocovat aktivity, jestli se vyplatily nebo nevyplatily,
  • jaké principy uplatňovat, aby podnikání mohlo růst, aniž by vás to stálo všechen volný čas,
  • jak nastavit ceny, jak zdražovat a jak se nebát si o peníze říci.

Odnesete si:

  • 6 pracovních listů pro finance, s nimiž můžete pracovat pravidelně,
  • zpracovanou finanční strategii na celý příští rok.

A hlavně: jak vydělávat více peněz a mít stále dost času na děti.

Není o marketingu. Není o tom, jak získat více klientů. Není o vedení účetnictví, ale jak strategicky vybírat kroky, které povedou k vašim cílům. Ani nedostanete formuli, kterou, když zopakujete, vyděláte miliony.

Je pro ty, kteří chtějí mít finance v podnikání pod kontrolou, chtějí být schopní skutečně plánovat svoje budoucí příjmy.

Co je konzultace ke kurzu?

Často je potřeba jen něco dovysvětlit a na některé otázky moje odpovědi na Facebooku nestačí.

V poslední době jsem začala nabízet tématické konzultace - tedy konzultaci na nějaké konkrétní téma, aby z ní byl nějaký konkrétní výstup. Na konzultacích často řeším s klientkami témata. Zjistila jsem, že konzultace jsou mnohem efektivnější s klientkami, které si prošly nějakým mým kurzem a můžeme stavět na informacích a pracovních listech z kurzu. Pracovní listy si klientka na konzultaci přinese a konzultace efektivně vede k jasnému cíli a jednoznačným krokům, které klientka může udělat. Pokud tedy konzultaci u mě zvažujete, vyberte si téma nějakého konkrétního kurzu a na termínu konzultace se domluvíme.

Ušetří se čas na konzultaci, jsme zaměřené na konkrétní výstup.

Vhodné pro ty, které nemohou moc investovat a potřebují jasné odpovědi na konkrétní otázky.

Co je workshop?

Workshop je 3hodinové individuální sezení, která se týká konkrétního tématu. Kde spolu krok za krokem projdeme obsah celého kurzu, hlavně jednotlivá cvičení a výstupy, tak abychom zpracovaly pro vás jasnou strategii, jak se posunout v podnikání dopředu.

Ano, jde o řešení na míru.

Z těchto tří hodin také vyhotovím zápis včetně jasně popsaných kroků, které máte udělat.

Výhody pro vás:

  1. zpracovaná strategie postavená na silných místech,
  2. identifikace slabých míst,
  3. psaný zápis.

Nastavíme společně dosažitelné finanční cíle, které vycházejí z předchozích výsledků v podnikání. Nastavíme strategii pro budování finanční rezervy a nastavíme strategii finančního růstu.


Přihlášení na tento seminář:

Po odeslání následujícího formuláře vás budeme v krátké době kontaktovat a podáme přesné informace týkající se místa konání, placení a co s sebou vzít na seminář. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami. Vaše údaje budou použity pouze pro účely organizace semináře a nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Reference

"Včerejší kurz Podnikejte při dětech byl zajímavý. Dominika Špačková je skvělá a budu se snažit řídit se jejími cennými radami. Určitě nelituju, že jsem se na kurz přihlásila. "

Jitka Hornigová cvičitelka a majitelka fitness centra ~ jitka.rybnickova@seznam.cz ~ www.energyflow.cz/více referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková