Dominika Špačková>Blog>Nový seriál: Zápisník maminkatelky

Nový seriál: Zápisník maminkatelky

(Seriál Zápisník maminkatelky)

3. února 2012 - napsala Dominika Špačková


štítky: Maminkatelky
 
 

Nový seriál na téma work-life balance pracujících maminek zde v blogu Vědomé ženství. Tipy, zkušenosti, rady a techniky, které mně osobně pomohly či pomáhají zorganizovat práci, věnovat se dítěti, sobě i partnerovi.

Po narození dětí mnoho žen řeší, jak pokračovat v kariéře. Zvláště pak, mají-li, tak jako já, rozběhnuté podnikání. Svoji práci mám hodně ráda a velmi nerada bych ji na několik let přerušila - abych pak v těch následujících znovu budovala, co jsem již pracně vytvořila před porodem. Bylo by to mnoho ztracené energie.

K podnikání mě vedla vize toho, jaký jednou bude můj život. Mít děti, kterým se budu plně věnovat, a při tom se živit něčím, co mě baví, co je kreativní a svobodné. Podnikat můžu přece tak, že práci přizpůsobím vlastnímu režimu a potřebám.

Důležité je hledat cestu k tomu, abych byla spokojená ve všech rovinách: partnerské, pracovní, rodinné, duševní i duchovní. Jde o to nevyčerpat se, a k tomu mít čas sama na sebe. Jak skloubit práci a péči o miminko? Jak pracovat na mateřské dovolené, abych se dítěti mohla věnovat co nejlépe? A jak najít čas pro sebe a partnera?

Nový seriál Zápisník maminkatelky (maminky podnikatelky) bude tedy odpovědí na otázky, které si pracující maminky kladou. Budu s vámi sdílet zkušenosti a tipy o tom, co mi při práci z domova s miminkem pomohlo. Nebude se jednat o věci ze světa dětí, ale právě naopak o věci, které mi jako ženě usnadnily organizaci života a práce.

Nečekejte však tipy pro supermatky, které zvládají vše: práci, rodinu, partnera a ještě k tomu vypadají skvěle. Nevěřím na ně. Spíše se ve svých článcích budu soustředit na sdílení drobných detailů, které mi pomohly ušetřit čas, lépe zorganizovat práci a dobře se při tom cítit.

Ani nemaminky se však nemusí bát, že by přišly zkrátka. Mnohé organizační tipy jistě využijí také, a především na blogu Vědomé ženství budu dále vydávat články se zajímavými ženskými tématy: menstruace, přirozené cykly, sebepoznávání, mentální cvičení nebo meditace.

………………………………..

Aktuálně:

Máte nápad? Chcete ho rozjet? V kurzu Od nápadu k produktu vám pomůžu dotáhnout ho do konkrétní nabídky, kterou vyšlete rovnou vašemu zákazníkovi. Na výběr je varianta pro samouky nebo koučování ve skupině. Chystám další běh, přihlašovat se můžete už teď.

U článku nejsou žádné komentáře, buďte první.

Přidej komentář

Políčko email žlutě podbarvené nevyplňujte, služí jako ochrana před roboty.např.: Jan Novák
např.: jan.novak@example.com
např.: http://example.com
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2018 © Dominika Špačková