Dominika Špačková>Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 
 

Kurzy:

Platby:

Předem na účet, pokud se nedomluvíme jinak. V případě platby na splátky se cena zvyšuje o 10-30 % dle zvoleného kurzu.

Vrácení peněz:

Pokud si u mě objednáte a zaplatíte kurz, zavazuji se k tomu, že můžete přijít na jakýkoli jiný termín, který vypíši. Z tohoto důvodu také nenabízím vrácení peněz. Pokud Vám do toho, takříkajíc něco vlezlo, vyberte si jiný termín, nebo zaplacenou částku využijte na jinou službu, poradenství, kurz nebo program Bezpečný rozjezd podnikání.

Rušení účasti:

Pokud jste byla přihlášená na kurz a nemůžete dorazit, dejte mi, prosím, vědět buď telefonicky (stačí sms) nebo e-mailem. Můžete pak přijít na náhradní termín, který si vyberete sama.

V případě opakované rušení účasti (více než 5x), nebo v případě, že alespoň hodinu před kurzem nedorazí zpráva o zrušení Vaší účasti, uhrazené kurzovné nelze použít na další termín.

Poradenství:

Platby:

Předem na účet, pokud se nedomluvíme jinak.

Vrácení peněz:

Pokud si u mě koupíte balíček služeb, já se zavazuji k tomu, že si na vás vyhradím dostatečné množství času. To ovlivňuje množství klientů, které mohu přijmout. A proto nenabízím vrácení peněz. Pokud si chcete mít jistotu, že moje služby jsou pro vás to pravé ořechové, objednejte si pro začátek jednu hodinu. Bude-li si pak chtít objednat celý balíček, pak z ceny balíčku odečteme již využitou a zaplacenou hodinu.

Rušení schůzek:

Pokud jste se objednali na určitou hodinu a musíte schůzku či telefonní hovor zrušit, neúčtuji žádný poplatek, uděláte-li to nejméně 24 hodin předem. V případě, že na schůzku nedorazíte vůbec, nebo zrušíte méně než 24 hodin předem, odečtu hodinu z balíčku. Stejná pravidla platí i pro rušení účasti na kurzech a seminářích, kde v případě neúčasti odečítám celou částku.

A ještě jedna důležitá informace. Termíny s klienty mám domluvené na dlouhou dobu dopředu. Když zavoláte na poslední chvíli, je možné, že pro Vás termín v krátké době nedokáži najít.
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková