Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 1 až 10 z celkem 15 referencí pro poradenství.


"Již po první schůzce jsem věděla, že Dominika je tím správným partnerem pro start a správné nasměrování mého byznysu. Dominika je velmi zkušená a profesionální konzultantka, která vyniká svým pragmatickým přístupem, má velký rozhled a neustále na sobě pracuje. Jsem přesvědčena, že díky jejím radám jsem již ušetřila spoustu peněz a času. Bonusem dlouhodobé spolupráce s Dominikou je, že vás dokáže náležitě „nakopnout“ a motivovat k tomu, abyste se posouvali stále dál nejen ve vašem podnikání, ale i soukromém životě. "

JUDr. Ilona Štrosová LL.M. strosova.ilona@gmail.com"Domi, moc díky za slova podpory, je od Tebe moc hezké, jak pomáháš a povzbuzuješ lidi okolo sebe a dodáváš jim sílu. Máš k tomu prostě dar. Taky jsem moc ráda, že Tě znám, setkání s tebou jsou vždy příjemná a plná inspirace. "

Adéla Moravcová www.ilustratorka.cz/fotka uživatele  (654.jpg)

"Pomohla jste mi prakticky uchopit podnikatelské rady, kterých jsem se z neznalosti dříve velmi obávala a nechtělo se mi do nich. Těch obecných rad je, co si budeme povídat, na internetu plno. Po ujasnění si jednotlivých kroků v rozjezdu podnikání vím, že to není nad moje síly, a mám pocit, že jejich plnění bude daleko příjemnější, než jsem si dříve představovala. Díky tomu jsem také přesvědčená, že půjdu jasnou cestou a nebudu muset absolvovat tu "pokus-omyl", kterou mám i částečně za sebou. V hlavě již nemám otazníky, ale jasno. :-) "

Eva Horká E.Horka@seznam.cz ~ www.emocniterapie.cz"Ženy, sdílím a doporučuju všem, i vám, co nejste mámy! :)
Z vlastní zkušenosti vím, že Dominika je skvělá průvodkyně, a to nejen na cestě v podnikání na vlastní pěst. Racionálně vám ukáže jednotlivé kroky a nastaví jednoduchá, ovšem jasná a striktní pravidla, která je třeba RESPEKTOVAT! Proč ten důraz…no, jasně… já je totiž NErespektovala. Moje božská vizička o spolupráci s jednou "podnikatelkou" byla přeci tak perfektní… Jenže ta spolupráce nakonec ztroskotala (o tom ale až jindy) a teď lidově řečeno, "padám na hubu". Naštěstí, díky Dominice, ne až na dno. :)
Takže, ne naposled říkám a fakt si za tím stojím… S naprostou důvěrou se nebojte, když vám Dominika, lusknutím prstů, zboří vaše "dokonale vzdušné zámky", protože místo nich postavíte pomalu a jistě pevný a nedobytný hrad. Dominice díky za veškerou její podporu! "

Naďa Kelucová nada.kelucova@gmail.com"Dominiku jsem se rozhodla kontaktovat, když jsem se zasekla ve svém podnikání na mrtvém bodě. Už během pár konzultací se mi podařilo si lépe zorganizovat práci, přestat se věnovat zbytečnostem a začít lépe plánovat. Konečně jsem také začala vnímat svou ženskou stránku a naučila se přizpůsobovat rodinný i pracovní život mé proměnlivosti v rámci cyklu. Velmi jsem také ocenila, že se se mnou podělila o své zkušenosti s pořádáním seminářů a poradenstvím pro podnikající maminky. Na Dominice se mi líbí její realistický přístup, praktičnost doporučení a důraz na spokojenost místo dokonalosti. "

Lucie Václavková lektorka a poradkyně ~ lucie@vaclavkova.com ~ lucie.vaclavkova.comfotka uživatele  (457.jpg)

"Dominiku jsme oslovili v samotném začátku projektu. Jednak se do hloubky orientuje v potřebách cílové skupiny matek na mateřské a druhak má velmi cenné zkušenosti s rozjezdy podnikání. Dominika vás rozhodně nebude do podnikání nutit ani vás utvrzovat ve vaší myšlence. Naopak. Jsme rádi za otázky, které šly k jádru věci a pomohly nám si uvědomit zpočátku nejasná rizika a úskalí připravovaného projektu. Díky za to, bylo pro nás hodně užitečné dostat tolik rad, tipů a vhledů. "

Pavel Trojánek Online marketing a media ~ https://cz.linkedin.com/in/paveltrojanek"Velice Vám děkuji za e-mail, kde je shrnutá naše včerejší schůzka. Překvapilo mě to a utvrdilo, že jste fakt dobrá :-)
Za schůzku a možnost setkat se s Vámi ještě jednou velice děkuji, vnesla jste do mé hlavy spoustu otázek. Každopádně také pocit, že už bych opravdu chtěla, aby se moje práce zúročila. "

Zdeňka Šulcová arteterapeutka ~ www.radostnik.cz/"S Dominikou spolupracuji průběžně již rok a půl na projektu první sdílené kanceláře v Praze s hlídáním dětí Atelier PEXESO. Za tu dobu jsem použila v praxi mnoho jejích rad. Upravily jsme ceny, webové stránky, vytvořily koncepci pravidelných newslettrů, uspořádali několik propagačních akcí. Vše se pozitivně projevilo na mém podnikání. Líbí se mi její styl - věci je potřeba zjednodušit a jít k cíli efektivně a vytrvale. A to vše v souladu s ženskou přirozeností. Dokáže povzbudit, ale i konstruktivně kritizovat a ukázat jiný pohled na věc. Další její předností je, že se neustále vzdělává a používá k tomu nejen české, ale i zahraniční zdroje. Jejímu poradenství věřím a vřele doporučuji, zvláště podnikajícím ženám či maminkám. "

Pavlína Mertová provozovatelka coworkingu pro rodiče ~ www.atelierpexeso.cz/"Dominiku jsem navštívila na osobní konzultaci celkem třikrát s odstupem několika let. Za tu dobu se její techniky hodně změnily, řekla bych zjednodušily a zredukovaly, současně s tím, jak vzrostl její vhled a profesionální sebevědomí. Dominika ví, co dělá, když se vyjadřuje k nejintimnějším otázkám ženského života. Oceňuji velmi přímý přístup a určitou radikálnost, pomocí níž dokáže v krátkém čase sezení pojmenovat kořenovou příčinu problému. Osobně mi velice imponuje její svobodomyslnost a předsudky nezatížený přístup k sexuální tématice. "

Anima Noira profesionální čarodějka ~ www.carovnezrcadlo.cz/fotka uživatele  (245.jpg)

"Je pro mě těžké dát pocity do slov. Setkání s Dominikou má pro mě mnoho vrstev a barev. Vždy jsem se cítila vítána. Její absolutní přijetí mi umožnilo vzpomenout si a odvážit se čerpat ze své vlastní moudrosti, za což jsem jí nesmírně vděčná. Děkuji, že jsi mi ukázala cestu Domů. "

Ava Vantomme lektorka a terapeutka ~ www.alchymiezivota.cz/


Stránka: - 1 -2Další >Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2017 © Dominika Špačková