Dominika Špačková>Spokojená žena

Spokojená žena

Chcete být spokojená? Rozvíjením spokojenosti získáte náskok před konkurencí, děti jsou šťastnější a vám je prostě fajn. Úspěšná žena nemá jen kariéru nebo peníze, ale má harmonický život po všech stránkách.


 
 

Poradím vám

jak si přestat dělat zbytečné starosti. Naučím vás principy a techniky pozitivní psychologie pro rozvoj spokojenosti. Jak si najít čas na sebe i při velkém pracovním vytížení. Jak to udělat tak, abyste byla spokojená, odpočatá, i když život toho po vás chce stále více.

Ženy se mnou probíraly například:

  • Všechno na mě padá: práce, domácnost, děti. Nevím, jak dál.
  • Nikdy si nejsem jistá, jestli to dělám dobře.
  • Chci mít taky nějaký čas na sebe, ne jen pracovat a mít děti. Je to možné?
  • Někdy se nedokáži radovat ani z těch dětí.

Ceny a smluvní podmínky

  • 1 500 Kč/hodina
  • 6 000 Kč/4 hodiny plus 1 hodina zdarma (1 200 Kč/hodina)
  • poradenství se platí předem oproti vystavené zálohové faktuře
  • čerpat můžete od 10 minut telefonicky, přes skype nebo e-mailem, osobní konzultace trvají většinou okolo 1 hodinyReference

"Již na prvním semináři v únoru 2010 mne velmi upoutala a příjemně překvapila Tvá srdečnost, moudrost a velkorysost, s jakou rozdáváš svou energii a sdílíš své terapeutické schopnosti, poznatky a zkušenosti. Bylo na první pohled zřejmé, ze svou práci děláš s láskou a dáváš do ní celé své srdce. Seminář svou kvalitou mnohonásobně převýšil má očekávání a do mého života přinesl pro mě úplně nový pocit - pocit vděčnosti za to, že jsem žena a obrovskou chuť vědomě rozvíjet své ženství, protože to je jediná cesta, jak být šťastná.

Pozitivní změny, které díky Tobě nastaly v mém životě, jsou úžasné. Jsem teď mnohem spokojenější a vyrovnanější, což se pozitivně projevuje ve všech oblastech mého života, včetně mého manželství. Je to úžasná cesta a jsem moc ráda, ze mám stale možnost Tě potkávat a čerpat z Tvých rad a umění.

Přeji Ti jen to nejlepší při dalším rozvíjení Vědomého ženství. Všem ženám bych přála, aby měly možnost se s Tebou setkat. "

Blanka Vun Kannon 45 let ~ manažerkavíce referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková