Dominika Špačková>Blog>Videozáznam z Peníze 2.0

Videozáznam z Peníze 2.0

6. září 2014 - napsala Dominika Špačková


 
 

Minulý týden nadšenci bojující o základní příjem, zveřejnili videozáznamy s přednáškami z akce Peníze 2.0, která se konala v 26. března 2014 18:00 v Národní technické knihovně.

Kdo mě sleduje, postřehl, že v jeden moment se zdálo, že se na přednášku nedostanu. Maminkatelkovské drama. Jít na přednášku a nemít hlídání pro kojené dítě? Nakonec to dopadlo, já jsem promluvila o tom, jaké tlaky ve společnosti k maminkám vnímám, a že možná by nebylo špatné dát maminkám prostor se kreativně vyjádřit. Nepřijdeme tak jako společnost o schopnosti a velkého množství pracujících maminek. Přednáška není dlouhá necelých deset minut. Začínám mluvit zhruba od 8 minuty.

Videozáznam Přednášející Peníze 2.0

Zatím je to jediný záznam z mých přednášek a akcí, doufám, že se v příštích měsících podaří i další.
Ještě jedna věc, která mě potěšila. Táňa Fisherová, kterou mám hodně ráda, mi po přednášce řekla, že jsem mluvila moc hezky. To mě povzbudilo. To, co dělám, má smysl.

Těším se na vaše komentáře. Jak vnímáte tlaky ve společnosti vy? Jak to mají pracující maminky nebo maminky na plný úvazek? Jaký máte názor na to, o čem jsem mluvila?

………………………………..

Aktuálně:

Máte nápad? Chcete ho rozjet? V kurzu Od nápadu k produktu vám pomůžu dotáhnout ho do konkrétní nabídky, kterou vyšlete rovnou vašemu zákazníkovi. Na výběr je varianta pro samouky nebo koučování ve skupině. Chystám další běh, přihlašovat se můžete už teď.

U článku nejsou žádné komentáře, buďte první.

Přidej komentář

Políčko email žlutě podbarvené nevyplňujte, služí jako ochrana před roboty.např.: Jan Novák
např.: jan.novak@example.com
např.: http://example.com
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2018 © Dominika Špačková