Dominika Špačková>Blog>7. stránka výpisu

Blog: 7. strana

Kromě textů o podnikání na mateřské a rodičovské dovolené, vám ukáži jak to dělám já, jak mně se daří a mnohdy nedaří skloubit domácnost, dítě, práci, koníčky. A jsem prakticky zaměřená - proto předám tipy na dobré knihy, zajímavé hry s dětmi, konkrétní návody pro spokojený život.

 
 3. února 2014 Psychologické eseje Zdeňka Matějčka


Knihy profesora Zděňka Matějčka mám ráda od puberty. Psychologické eseje, obsahují krátké čtivé texty, které se hodí na přečtení či předčítání před spaním. S jeho myšlenkami se dobře usíná.

štítky: Děti ~ Knihy


10. prosince 2013 Konečně antikoncepce, která baví muže


O antikoncepci se už nestarám. Stará se o ni partner. Má na to počítač. Antikoncepční počítač. Mým jediným úkolem je ráno si změřit teplotu v ústech. Partner si díky počítači hlídá sám plodné a neplodné dny. Já sama se o nic nestarám.1. června 2013 Zmínka o maminkatelkách v časopise Týden


O mě a mojí činnosti pro maminkatelky se psalo v časopise týden v rámci článku o pracujících maminkách. Cítím se poctěná a věřím, že tohle je začátek toho, jak se o pracujících maminkách budou lidé zmiňovat.

štítky: Maminkatelky


2. května 2013 8 tipů, jak si zpříjemnit pobyt v nemocnici


Snažíte-li se v nemocnici uklidnit svoje dítě, které se nemůže hýbat, protože je přikrutované, rozhodně nechcete myslet na sebe a svoje pohodlí. A přesto je dobré se pokusit si takový pobyt maximálně zpříjemnit. Stačí málo a dítěti i vám bude lépe.

štítky: Příběhy ~ Tipy


13. března 2013 Sama sobě nejlepší přítelkyní


Jak se vypořádat s bolestnými událostmi, když nemáte nikoho, s kým je můžete sdílet? Našla jsem si způsob, jak tolik potřebnou oporu najít sama v sobě. Namísto zhoubné spirály obviňování a trýznění jsem v těžkých chvílích svou nejlepší přítelkyní.20. února 2013 Také se jako matka zapomínáte ocenit?


Ženám často chybí sebeocenění. A matkám nejvíce. Někdy dávají příliš, jindy zase nevidí, co všechno mohou na sobě ocenit. Mnohdy pomůže jen projevit uznání, nebo jen jednoduše poděkovat sobě samé.6. února 2013 6 potíží, kterým čelí hodné holky


Hodné holky to nemají jednoduché. V dětství se naučí, že být hodná je správné. A tak zahodí kus sebe. Nepříznivých důsledků takového rozhodnutí je mnoho, já jsem se pokusila vyjmenovat některé, s nimiž se často setkávám.18. ledna 2013 Novoroční předsevzetí jinak


Aby novoroční předsevzetí mělo smysl, mělo by mít dobré základy, kromě reflexe a analýzy předchozího roku, bychom také měly pracovat nejen s tím, čeho chceme dosáhnout, ale také s tím, co chceme prožívat.

štítky: Cvičení


19. prosince 2012 3 produkty, které mi změnily život


Menstruační kalíšek, elektronická čtečka a antikoncepční počítač jeden po druhém v průběhu posledních šesti let měly zásadní vliv na můj život. Pomohly mi vytvořit více času na důležité věci v mém životě. Pomohly mi být štastnější jako žena.18. září 2012 Kruhový Kalendář cyklů ke stažení zdarma


Nová podoba Kruhového kalendáře cyklů je ke stažení od 18.9.2012. Stačí jej vytisknout doma na tiskárně a můžete jej začít používat.


Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková