Dominika Špačková>Blog>Jak rozjet byznys a neohrozit rodinu?

Jak rozjet byznys a neohrozit rodinu?

26. dubna 2016 - napsala Dominika Špačková


 
 

Nechcete podnikáním ohrozit sebe, natož tak svoje děti? Jak se zbytečně nezatížit, když se chcete věnovat svým dětem? V audiu si poslechněte zásady, které udrží riziko na uzdě.

Každé podnikání s sebou nese riziko. Opravdu každé. Někde je to riziko menší, jinde větší. Pokud chcete podnikat, tak především myslete na to, že musíte chránit svoje děti. Proto si rizika buďte vědomy a berte na sebe jen riziko, které je snesitelné. Pro většinu lidí je to částka, kterou si mohou dovolit investovat do dovolené.

Zásady bezpečného rozjezdu podnikání při dětech

Zásady bezpečného rozjezdu podnikání při dětech

Dejte mi vědět, jak jste rozjížděly podnikání vy? Raději pomalu a v klidu, nebo jste zkusily větší investici? Jaké to bylo? Co vám větší investice dala/vzala? Těším se na vaše komentáře.

………………………………..

Aktuálně:

Potřebujete, aby se byznys rozvíjel, je toho na vás hodně? Pokud by se vám hodila podpora pro podnikání, místo, kde se můžete zeptat na cokoli týkající se podnikání, přidejte se do kurzu Úspěšná a odpočatá.
Kurz Úspěšná a odpočatá

Svoje otázky můžete klást kdykoli, a také na vás čeká série cca 60 videí. Cílem je pomoci vám v podnikání vydělat více peněz. Videa natáčím každý druhý měsíc nová, takže obsah neustále přibývá. A pokud budete mít dobrou otázku, natočím video jen pro Vás!

Přidejte se - každý měsíc skupinu otevíráme jen 10 novým účastnicím.

Komentáře (3)

27. dubna 2016 (16:09)Jana

Dobry den, Dominiko, uvazuju o zapsani na Vas online kurz, rada bych si vsak nejdrive poslechla zverejnene ukazky. Bohuzel odkazy nereaguji. Prosim, jde s tim neco udelat, nebo je problem na mem zarizeni? Dekuji za odpoved, Jana28. dubna 2016 (15:44)Zdeněk

Zdravím Jano problém je u Vás. Link je v pořádku :-)28. dubna 2016 (19:19)Dominika Špačková

Jano, zdravím, hledala jsem možnou příčinu a bohužel jsem nenašla nic, proč by to nešlo. Ještě by vám v rozhodnutí mohlo pomoci toto video: http://bit.ly/dmnSp Pokud budete mít jakékoli další dotazy, pište mi na mail.Přidej komentář

Políčko email žlutě podbarvené nevyplňujte, služí jako ochrana před roboty.např.: Jan Novák
např.: jan.novak@example.com
např.: http://example.com
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková