Nová podoba Kruhového kalendáře cyklů je ke stažení od 18.9.2012. Stačí jej vytisknout doma na tiskárně a můžete jej začít používat.

Od první verze kalendáře to budou už tři roky. Jeho podoba se několikrát proměnila. Na přední stránce je záznamový arch pro každodenní barevné záznamy a pod nimi kolonky jako připomínka našich plánů. Zadní strana je určená k nebarevným záznamům a také zhodnocení celého měsíce.

Kalendář ke stažení

Kalendář pro poznání vlastních cyklů ZDARMA ke stažení. Stačí jej vytisknout doma na tiskárně a můžete jej začít používat. Doporučuji použít tvrdší papír. Budu moc ráda, pokud mi napíšete, jak se vám nový kalendář libí a jak se vám s ním pracuje.

Jak může Kruhový kalendář cyklů vypadat?

Pro měsíc září jsem vybrala svěží kombinaci zelené a modré barvy.

………………………………..

!Aktuálně:

OPĚT PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY. Po dlouhých 6 měsících opět otevíráme dveře novým členkám do skupiny ÚSPĚŠNÁ A ODPOČATÁ. Ve skupině se zabývám jedinou věcí na které záleží: Vydělat si dostatek peněz na život. Slušně si vydělat. Celé to zvládnout to při dětech a nebýt uhoněná.
Klikněte na odkaz dočtete se, jak na to:
http://www.uspesna-odpocata.cz/
Třeba vás také naláká, co o skupině řekla třeba Katka Piliarik:
Dřív jsem si z podnikání nevyplácela žádnou odměnu. Před koučováním a skupinou jsem jen pokrývala náklady. Fungovala jsem hodně punkově a na základě intuice. Teď mám 2x větší obrat, než jsem měla na začátku. A každý měsíc si vyplácím peníze.
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2022 © Dominika Špačková