Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Mastermind “Úspěšná a odpočatá”

Mastermind “Úspěšná a odpočatá”

Jestli se cítíte připravené a i při podnikání chcete mít více času na sebe i svoje děti a při tom si slušně vydělat…
…je na čase zvážit, že se přidáte k mastermind skupině…

 
 

A je jedno, jestli začínáte a potřebujete vydělat první peníze, nebo máte něco za sebou a potřebujete mít méně práce a více peněz.

Zajišťujeme provoz dětí a domácnosti a pak nezbývá prostor na to, chodit mezi lidi a vzdělávat se v podnikatelských dovednostech. Jindy chybí hlídací babička nebo finance na dražší individuální koučování. Jsme na to samy.

Zvláště pokud nám chybí podpora rodiny nebo partnera, je důležité v tom nebýt sama a najít si externí podporu a pomoc v podnikání. Můžete se snažit pracovat více po večerech, můžete se to snažit urvat silou, ale i tak výsledky vůbec nemusí být vidět.

Od té doby, co já sama využívám externí podporu, život se mi zjednodušil a mám se kam obrátit, když potřebuji pomoc. A čím více vydělávám, tím větší podporu si platím.

Podobně to mají i další úspěšní podnikatelé a podnikatelky. Čím jsou úspěšnější, tím více podpory si zajistí.

Nepůjde jen o podporu.

Zaměříme se na výsledky. Na hmatatelné výsledky. Naučím vás jednoduchý systém (řadu principů a nástrojů), které vám pomohou i při dětech s malým množstvím času vydělávat více peněz.

Ne jen jednou, ale pravidelně každý rok vydělat více peněz než rok předchozí. Třeba každý rok zdvojnásobit obrat. Nebo ztrojnásobit.

Mám ráda princip zdvojnásobení, protože je to pro většinu podnikání zvládnutelné. Jsou tací, kterým stačí zvednout obrat o 20 %, jsou tací, kteří ovšem chtějí ztrojnásobit. Cíl si nastavíte takový, jaký je vám příjemný.

Mluvit budu o zdvojnásobení a vy si dodáte své vlastní cíle. Zdvojnásobení je pro mě nejen idea, ale systém, který postupně zlepšuji posledních 5 let.

Začalo to po porodu dcery, když moje příjmy spadly na 10 % původních příjmů a já jsem neměla ani čas na práci, ani hlídací babičky, ani partnera, který by hlídal jedno odpoledne nebo po večerech.

Tehdy mě napadlo, že když jsem v takové situaci, kdy svoji původní profesi lektorky s miminkem nemohu dělat (3-4denní semináře), tak se prostě v dalším roce pokusím zdvojnásobit obrat. Protože k tomu bude stačit pár věcí:

 • správně pracovat s cenou,
 • zefektivnit procesy,
 • najít si výpomoc,
 • systematičtěji prodávat to málo, co mám,
 • přidávat takové produkty, které nestojí jen na tom, že někde musím fyzicky být,
 • testovat nové věci, které fungují,
 • postupně po malých krocích (při dítěti to ani jinak nešlo).

První rok se mi podařilo zdvojnásobit celkem bez problémů. Třetí rok jsem si řekla, co kdybych to zkusila ztrojnásobit, a opět se mi to povedlo dva roky za sebou. Respektive, 9 173 Kč mi do trojnásobku oproti roku před tím chybělo.

Po druhém roce, kdy jsem zdvojnásobila, jsem tento koncept začala učit i svoje klientky. A výsledky se pomalu dostavovaly. Některé zdvojnásobily jen zefektivněním procesů, některé každý rok rostly o 30 %. Mám i klientky, kterým se podařilo v prvním roce podnikání při 12-20 hodinách týdně dosáhnout obratu 500 000 Kč a další rok zdvojnásobily.

Mám také klientky, které peníze vyměnily za to, že měly více času na rodinu. Nebo si zavedly jeden týden v měsíci dovolenou. Jiné nepracují pátky, aby mohly jezdit na výlety.

Postupně jsem stavěla jednoduchý a lehce aplikovatelný systém. S klientkami jsme jej zaváděly krok za krokem. Dnes, po pěti letech testování a po třech letech testování s klientkami, mám v ruce krásný systém, který vám pomůže v podnikání jít kupředu tak, abyste měla čas na sebe i děti.

O to jde. Být odpočatá, mít čas na děti a slušně si vydělat prací, která vás baví. Klientky, které koučuji, se mnou většinou zůstávají několik let. Poměrně rychle se mi zaplnil diář a místa v něm teď hledám jen obtížně.

Proto vznikla tato mastermind skupina - Úspěšná a odpočatá.

Abych mohla svoje zkušenosti z podnikání a koučování předávat dál (podnikám 15 let a od roku 2008 se zabývám poradenstvím v podnikání) a hlavně více lidem.

Rok v koučovací skupině je za 7 800 Kč a dostanete stejný systém jako klientky v koučování individuálním za 48 000.

Každý měsíc dostanete sérii videí (4-6) ke konkrétnímu tématu.

V každém videu mám pro vás připravený jeden úkol. Úkol je vybraný tak, aby vám pomohl zvyšovat jak obrat, tak zisk.

Za rok tak dostanete přes 50 videí.

Také máme koučovací deník a pracovní listy.

Do koučovacího deníku zapisujete svůj postup a hlavně otázky, na které pak odpovídám. A to buď formou nových videí, nebo přímo v dokumentu.

Rok v koučovací skupině pro náročné je za 9 900 Kč a kromě všeho zmíněné dostanete navíc ještě jeden živý workshop nebo si můžete místo něj vybrat 6x skupinový telefonát po 2 hodinách, během kterého se naučíte vybrat z nápadů ten nejperspektivnější projekt a rozjet ho.

Jsem si vědoma toho, že podobné kurzy se v Čechách prodávají třeba za 8 000 Kč. Jenže já jsem se rozhodla to udělat levněji. Proto videa nenatáčím profesionální technikou, nýbrž je mobilem streamuji do facebookové skupiny, takže videa mají kolísavou kvalitu. Na obsah to nemá absolutně žádný vliv.

Streamování do facebookové skupiny má ještě jednu výhodu.

Pružně reaguji na aktuální témata, která řešíte, a kdykoli mohu dodat nový obsah podle vašich potřeb. To je pro mě důležitější než profesionálně nasvícené video se zastarávajícím obsahem.

Přidejte se a posuneme váš byznys o kus dopředu.

Co v mastermindu dostanete:

 • Každý měsíc série videí k tématu zvyšujícímu obrat i zisk. (za rok přes 50 videí)
 • V každém videu pečlivě vybraný jeden úkol, aby vám pomohl vydělat více. A záměrně jen jeden, aby toho na vás nebylo moc a bylo to zvládnutelné.
 • Pracujete s koučovacím deníkem, kam píšete svůj postup i svoje otázky, abych na vás mohla pružně reagovat a vytvářet nový obsah.
 • Sadu funkčních materiálů pro analýzu financí, řízení projektů,
 • Roční členství v koučovací skupině, které platí od data, kdy jste se do skupiny přihlásila. Zpětně máte přístup ke všem videím, která ve skupině už jsou. (V tuto chvíli jich je 22.)

V průběhu mastermindu nasbíráte portfolio prodejních a marketingových aktivit, které můžete kdykoli spustit, když si třeba budete potřebovat vydělat na drahou komodu nebo auto, a zrovna nebudou peníze na účtu.

Cílem je mít byznys plně pod kontrolou tak, aby vydělával, a vy jste přesně věděla, které tlačítko zmáčknout, aby vypadlo 20 000, 50 000 nebo 200 000 Kč.

Během září a října probíráme téma, jak do konce roku zdvojnásobit a co pro to udělat.
V říjnu si budeme povídat o tom, jak připravit prodejní akce tak, aby se vám povedly cíle, které jste si daly v minulém měsíci.

Pokud chcete mít finanční výsledky do konce roku, máte ještě poslední možnost to stihnout.

Přidejte se a dáme se do toho.

V případě zájmu o tento kurz nás prosím kontaktujte na "podpora@maminkatelky.cz nebo sledujte stránku www.maminkatelky.cz

Napište si o nový termín semináře:

Jakmile vypíšu termín pro tento seminář, tak Vám pošlu email s podrobnostmi.
Např. termín, který by Vám vyhovoval.
Reference

"S Dominikou spolupracuji průběžně již rok a půl na projektu první sdílené kanceláře v Praze s hlídáním dětí Atelier PEXESO. Za tu dobu jsem použila v praxi mnoho jejích rad. Upravily jsme ceny, webové stránky, vytvořily koncepci pravidelných newslettrů, uspořádali několik propagačních akcí. Vše se pozitivně projevilo na mém podnikání. Líbí se mi její styl - věci je potřeba zjednodušit a jít k cíli efektivně a vytrvale. A to vše v souladu s ženskou přirozeností. Dokáže povzbudit, ale i konstruktivně kritizovat a ukázat jiný pohled na věc. Další její předností je, že se neustále vzdělává a používá k tomu nejen české, ale i zahraniční zdroje. Jejímu poradenství věřím a vřele doporučuji, zvláště podnikajícím ženám či maminkám. "

Pavlína Mertová provozovatelka coworkingu pro rodiče ~ www.atelierpexeso.cz/více referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková