Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 1 až 10 z celkem 57 referencí pro semináře.


fotka uživatele  (879.jpg)

"Jsem ve skupině Úspěšná a Odpočatá už přes 2 roky a za tu dobu jsem si prošla mnoha krizemi..na začátku jsem měla velkou motivaci, posunovat se dál, následně jsem pochopila, že všechno nemůžu zvládat sama. Našla jsem si proto výpomoc, jenže pak jsem otěhotněla neplánovaně po třetí a přemýšlela, zda zavřít. Nezavřela a běželo se dál. Našla jsem si paní, co po těch mých čunících alespoň jednou týdne uklidí a já mám malinko více času věnovat se obchůdku. Otevřela jsem kamennou prodejnu, kde jsme dva dny v týdnu :-) Vím, že ve skupině najdu bezpečný prostor pro své dotazy, krize. Plus díky situacím druhých mi často dojde, co dělat jinak u sebe. Jsem moc ráda, že jsem Dominiku našla, protože mi vše dává jiný smysl, vše je podáváno srozumitelně a jasně, a když pak vidím jiné nabídky přijde mi to, jako ne úplně zdařilá kopie tohoto systému. "

Tereza Vrbková https://latkyuzizalky.cz/
fotka uživatele  (877.jpg)

"Zrovna nedávno jsem přemýšlela, že se mi se vstupem do skupiny Úspěšná a Odpočatá moc ulevilo. Nastoupila jsem letos a co oceňuji, že jsem na mail dostala všechna předchozí videa, která Dominika natočila. Tím pádem si můžu jet vlastním tempem, postupně doháním ostatní, učím se jazyk skupiny, sleduji myšlení a nejsem úplně mimo mísu. Co je pro mě osobně skvělé, že je jasně daný jednoduše pochopitelný cíl, který Dominika nastavila a se kterým se ztotožňuji a těším se na něj (zdvojnásobit obrat) a mohu k tomu jít postupnými logickými kroky. Krok po kroku se učím jak na to. Co se týče videí, opravdu se z nich učím praktické věci a zavádím je do svého podnikání. "

Kateřina Vaníčková https://www.vanickovi.com/
fotka uživatele  (878.jpg)

"Profesionalita, přímočarost, velké zkušenosti, přehled díky zkušenostem s jinými klientkami, důraz na peníze a peníze a peníze, abychom byly v plusu a úspěšné. "

Šárka Králíčková https://www.atlanta-akademie.cz/
fotka uživatele  (880.jpg)

"Dominika jde k jádru pudla. Má velmi kreativní nápady a návrhy řešení, to je mi blízké. Mám pocit, že jí záleží na tom, abychom uspěly, že jsme v Úspěšné a Odpočaté na jedné lodi. "

Veronika Lacinová https://veronikalacinova.cz/
fotka uživatele  (881.jpg)

"V Úspěšné a Odpočaté se mi moc líbí všechna videa včetně 97 kroků, které chodí do e-mailu a díky kterým může člověk postupovat fakt systematicky krok za krokem ke zdvojnásobení obratu. Což je asi vlastně něco, co tu oceňuji nejvíc - ten propracovaný systém, díky kterému může člověk pracovat na svých projektech bez zbytečného chaosu (nebo ho aspoň hodně omezit). Těch 97 kroků nám pomáhá postupovat opravdu jednotlivě krok za krokem, ale to celý ten koncept tady. Upřímně, sledujeme vás se sestrou už celé roky. Zpovzdálí. A celé ty roky se nám zdálo, že je toho systému až příliš, že s dětmi se to musí dělat přece jinak. Trvalo nám dlouho, než nám došlo, že je to právě ten systém, co nám tak strašně moc chybí. Dnes považujeme vstup do skupiny za jedno z nejlepších rozhodnutí v naší práci vůbec! "

Markéta Popovičová https://blog.mamami.cz/
fotka uživatele  (882.jpg)

"Proč se mi líbí v Úspěšné a Odpočaté?
• Dominika se s tím nemaže, není nafintěná instagramová celebrita.
• Dá se do skupiny přijít se vším. Od maličkosti, po strategie.
• I když 97 kroků v mailu nestíhám, mohu se k nim vrátit.
• Podpora podobně naladěné komunity je skvělá! "

Evka Neuman https://www.evenue.cz/
fotka uživatele  (883.png)

"Na skupině Úspěšná a Odpočatá oceňuji hlavně bezpečný online prostor, kde mohu bez obav psát své dotazy a pochybnosti. Mám na mysli i to, že zde můžu prezentovat své podnikatelské know-how a vím, že to nikdo nezkopíruje, nebo že mi nebude prodávat své služby, aniž bych o to prosila. "

Radka Rubešová https://www.radkarubesova.cz/
fotka uživatele  (730.jpg)

"Ve skupině Úspěšná a Odpočatá jsem už nějaký ten pátek, a pořád mě to tady se všemi moc baví. Vždycky, když na mě vyskočí upozornění, že někdo dal nový příspěvek, tak zvědavě čtu. Vysokou hodnotu pro mě má praktičnost, řešení konkrétních situací, hltám odpovědi, které Dominika píše jiným. Přestože je dost pravděpodobné, že ten daný problém nebudu nikdy v současném podnikání řešit. Líbí se mi místní duch! "

Kateřina Piliarik https://www.ani-muk.cz/
fotka uživatele  (884.jpg)

"Co se mi na Úspěšné a Odpočatí líbí nejvíc? Dominika a její přehled. Poslední dobou oceňuji čím dál větší empatii a podporu nejen z její strany, ale i členek, které jsou v podobné situaci jako já. Sdílení. Dominika má přehled, udržuje si ho a investuje do informací a svého rozvoje. Má skvělou argumentaci, podloženou fakty, také vlastní tvrdou zkušenost a jasně a striktně vymezuje hranice. Není to sluníčkové jednorožcové nadšení to zvládneš, jdi do toho, ale realisticky jasné poradenství. Umí pěkně stáhnout z pomyslného obláčku, a co můžu ze zkušenosti říci, realita doporučení od Dominiky jen potvrzuje. "

Klára Kratochvílová https://biologica.cz/
fotka uživatele  (885.jpg)

"Ochota fundovaně poradit, přímočarost, tah na branku, fakta podložená zkušenostmi, reálné nepřibarvené příběhy, silná komunita schopných a vzájemně si pomáhajících žen. To je skupina Úspěšná a Odpočatá. Dále se mi líbí reálné příklady z praxe, operativní řešení problémů členek programu a prezentace dotažené do puntíku - obsahují i věci, které by mě třeba ani nenapadlo řešit nebo by mi nepřišlo na mysl, že se můžou stát. Nechybí příklady a potenciální rizika všech kroků řešení problému. A líbí se mi i nové grafické zpracování prezentací. Bez kudrdlinek…jasně, srozumitelně. Nakonec musím ještě doplnit serióznost. Žádný plytký obsah (otázky typu: „co jste dnes měly k obědu“ apod.), ale jen fakta a přínosné rady. "

Petra Uharček www.myhomestyle.cz/Stránka: - 1 -23456Další >Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková