Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 11 až 20 z celkem 45 referencí pro semináře.


"Jinak díky moc za webinář! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, je vidět, že Dominika ví, o čem mluví. Trochu to zase rozptýlilo moje obavy se do toho pustit, už jen chybí to hlídání. "

Jitka Plháková xecjev@gmail.com"Líbí se mi styl mluveného projevu, člověk si připadá, jako by byl na kurzu Podnikání na mateřské on-line fyzicky. Velice přínosné pro maminky, které nemohou přijít osobně na kurz. Výborné jsou konkrétní příklady v tématech, o kterých mluvíte, Dominiko! Z kurzu si odnáším Vaše životní zkušenosti, zkušenosti Vašich přátel a známých - ty jsou nejpřínosnější. Získávám jasnější představu o tom, jak začít podnikat, konečně! :-) Kurz změnil můj postoj k podnikání v tom, že jsem si uvědomila, jak je skutečně nutná organizace, plánování, že a jak se dá skutečně zvládnout podnikání i s dětmi. Získané informace chci použít pro rozjezd svého vlastního podnikání. Kurz vřele doporučím svým kamarádkám, které právě začínají s mateřskou, i těm, které mají již větší děti. "

Lia Kasslová lia.kasslova@gmail.com"Ženy, sdílím a doporučuju všem, i vám, co nejste mámy! :)
Z vlastní zkušenosti vím, že Dominika je skvělá průvodkyně, a to nejen na cestě v podnikání na vlastní pěst. Racionálně vám ukáže jednotlivé kroky a nastaví jednoduchá, ovšem jasná a striktní pravidla, která je třeba RESPEKTOVAT! Proč ten důraz…no, jasně… já je totiž NErespektovala. Moje božská vizička o spolupráci s jednou "podnikatelkou" byla přeci tak perfektní… Jenže ta spolupráce nakonec ztroskotala (o tom ale až jindy) a teď lidově řečeno, "padám na hubu". Naštěstí, díky Dominice, ne až na dno. :)
Takže, ne naposled říkám a fakt si za tím stojím… S naprostou důvěrou se nebojte, když vám Dominika, lusknutím prstů, zboří vaše "dokonale vzdušné zámky", protože místo nich postavíte pomalu a jistě pevný a nedobytný hrad. Dominice díky za veškerou její podporu! "

Naďa Kelucová nada.kelucova@gmail.com"Velmi oceňuji informace z praxe, popis reality, žádné malování narůžovo, jak je podnikání na mateřské skvělé. Ono totiž někdy není a ani být nemůže. Dominika velmi trefně a věcně "varuje" před riziky. Je pak na každé z účastnic, jak hluboko si sáhne do duše, zda je na volnou nohu připravená. "

Míša Tréglová"Včerejší kurz Podnikejte při dětech byl zajímavý. Dominika Špačková je skvělá a budu se snažit řídit se jejími cennými radami. Určitě nelituju, že jsem se na kurz přihlásila. "

Jitka Hornigová cvičitelka a majitelka fitness centra ~ jitka.rybnickova@seznam.cz ~ www.energyflow.cz/"Kurz "Podnikání na mateřské": Líbil se mi koncept, kdy kurz byl "zdrcnutý" do min. času tak, aby se to dalo zvládnout s malým dítětem plus možnost půl hodinové telefonické konzultace s lektorkou. Supr! "

Kateřina Vargová"Kurz "Podnikání na mateřské": byl určitě zajímavý, dal mi spoustu nových podnětů a témat k zamyšlení. Dominika vystupovala jako profik. Čišela z ní energie a bylo jasné, že ví, o čem mluví. "

Jana Martinez"Dominiko děkuji za nápady, rozptýlení pochyb, Vaši energii a zažehnutí uhasínajícího náboje do podnikání na mateřské. (Kurz Podnikání na mateřské) "

Nikol Pěknincová www.kojicinaramek.cz/"Díky za super seminář i zprávu s přehledem webů atd. Bylo to dost fajn - vy jste fajn! "

Kateřina Svobodová www.pismenkovakralovna.cz/"Zúčastnila jsem se přednášky „Podnikání na mateřské“ s paní Dominikou. Přednáška mě nadchla, bylo vidět, že Dominika tématu velice rozumí. „Přesvědčila“ mě, že podnikat na mateřské je to nejlepší, co mohu udělat :) Přednáší srozumitelně, vtáhne do tématu a je komunikativní. Srší z ní neuvěřitelné množství energie! "

Dana Irinkova instruktorka kojeneckého a dětského plavání, hlídací teta

Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková