Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 21 až 30 z celkem 45 referencí pro semináře.


"S Dominikou spolupracuji průběžně již rok a půl na projektu první sdílené kanceláře v Praze s hlídáním dětí Atelier PEXESO. Za tu dobu jsem použila v praxi mnoho jejích rad. Upravily jsme ceny, webové stránky, vytvořily koncepci pravidelných newslettrů, uspořádali několik propagačních akcí. Vše se pozitivně projevilo na mém podnikání. Líbí se mi její styl - věci je potřeba zjednodušit a jít k cíli efektivně a vytrvale. A to vše v souladu s ženskou přirozeností. Dokáže povzbudit, ale i konstruktivně kritizovat a ukázat jiný pohled na věc. Další její předností je, že se neustále vzdělává a používá k tomu nejen české, ale i zahraniční zdroje. Jejímu poradenství věřím a vřele doporučuji, zvláště podnikajícím ženám či maminkám. "

Pavlína Mertová provozovatelka coworkingu pro rodiče ~ www.atelierpexeso.cz/"Dominiko, Vaše řeč na Peníze 2.0 v Tech. knihovně byla super! Nakopávací. Smekám byť nejsem maminka, ale tatínek…(Přednáška s Kreativitou dojdeš nejdál, březen 2014) "

Petr Šatra podnikatel ~ podnikatelskyklub.eu/"Velmi Vám děkuji za páteční seminář, byl naprosto úžasný. Velice Vám děkuji, cítím se tak lehce, mám pocit, že jsem si u Vás vyložila několik cihel ze svého batůžku, který si nesu na zádech. Je skvělé, že můžete pomoci ženám odhodit svoje strachy. (Probuzení ženy, březen 2014) "

Miroslava Krepčíková 38 let ~ sociální pracovnice v dětském domově"Moc děkuji za prostor pro sdílení a rady. Toho není nikdy dost. Odnesla jsem si krásný pocit a vím, že to znamená důležitý krok v mém ženství.
Kruhový kalendář mi dává možnost podívat se sama do sebe, na svůj cyklus a konečně začínám mít přehled, což je skvělé a vlastně to byl můj hlavní důvod, proč jsem přišla…(Kruhový kalendář ženských cyklů, květen 2012) "

Hana Půlpánová"Seminář Kruhový kalendář ženských cyklů byl velmi inspirující. Naplnil mne radostí z tichého spojení se všemi ženami. Věřím, že pomocí kalendáře budu moci i lépe prožívat vztah se svou dcerou a rozvíjet její ženské vědomí už od dětsví. Děkuji. (Kruhový kalendář ženských cyklů, srpen 2011) "

Michaela Randákováfotka uživatele  (245.jpg)

"Na seminářích u Dominiky cítím prostor důvěry, volnost a bezprostřednost. S lehkostí a v pocitu, že se téměř "nic zásadního neděje a jen si povídáme" jsem se dotkla svých skrytých strachů a to pro mě bylo léčivé. Skutečnost, že všechna cvičení a praxe, která jsme prováděly, vytvořila a vyzkoušela též Dominika sama, mi příjde jedinečná a bezkonkurenční . Je za tím cítit Síla a podle mě i díky tomu, se věci dávají snadno do pohybu, léčí a přetváří. Cítila jsem, jak po každém setkání ožívám víc a víc. (Seminář "Jak otěhotnět" červen 2011) "

Ava Vantomme lektorka a terapeutka ~ www.alchymiezivota.cz/"Jsem ti moc vděčná za to, že jsem se naučila citlivěji vnímat cykly svého ženského těla. Díky meditacím s bubnování jsem se na věci kolem mateřství mohla podívat více skrze své srdce a svou dělohu než skrze svou hlavu:) A musím říct, že jsem objevila spoustu zajímavých souvislostí…Setkání s Tebou a s ostatními ženami v našem malém kroužku, pro mě bylo velmi inspirující, měla jsem pocit, že se obohacujeme navzájem:) (seminář Jak otěhotnět 2011) "

Kateřina Kolářová"Chtěla jsem se ti pochlubit a hlavně také poděkovat. Po dlouhé době přišla téměř bezbolestná menstruace, na kterou jsem se skoro i těšila a kterou si docela i užívám. Téměř žádné bolesti, vyrovnanější nálada, prostě skoro bez problému, spíše naopak. A to díky tvému semináři. (Kruhový kalendář ženských cyklů) "

Monika Burdová studentka"Seminář Probuzení ženy ve mně stále rezonuje. Je to velmi příjemné, vyvolává to ve mně úsměv, radost. Žena ve mně, byla malá a ustrašená. Seděla přikrčená v koutě. Teď stojí, chodí vzpřímeně, tancuje, raduje se a je si vědomá toho, že to jaká je, je v naprostém pořádku. Uvědomila si, že chtěla být obrazem muže, i když to bylo proti její přirozenosti. Dnes ví, že to, co dělá a cítí, je správné. Pochopila, že i když žije v mužském světe, nemůže mít muže za svůj vzor. Její cesta je jiná, jiný je i její způsob přijímání a dávání. Najednou ví, jaké to jít vzpřímeně po svojí cestě. A kdyby náhodou zapomněla je tu studnice její moudrosti a tou je její děloha. Děloha učí porozumět sobě samé, umožňuje zbavit se strachů a problémů. Dominika používá šamanské techniky a protože jsem měla odstašující zkušenost odjinud, velice jsem se těmto technikám stranila. Dominika mi otevřela nové dvěře a ukázala mi přirozenou moudrost v šamanismu a jak s ní pracovat. Děkuji za toto krásné poznání. "

Martina Malá Prachárová"Již na prvním semináři v únoru 2010 mne velmi upoutala a příjemně překvapila Tvá srdečnost, moudrost a velkorysost, s jakou rozdáváš svou energii a sdílíš své terapeutické schopnosti, poznatky a zkušenosti. Bylo na první pohled zřejmé, ze svou práci děláš s láskou a dáváš do ní celé své srdce. Seminář svou kvalitou mnohonásobně převýšil má očekávání a do mého života přinesl pro mě úplně nový pocit - pocit vděčnosti za to, že jsem žena a obrovskou chuť vědomě rozvíjet své ženství, protože to je jediná cesta, jak být šťastná.

Pozitivní změny, které díky Tobě nastaly v mém životě, jsou úžasné. Jsem teď mnohem spokojenější a vyrovnanější, což se pozitivně projevuje ve všech oblastech mého života, včetně mého manželství. Je to úžasná cesta a jsem moc ráda, ze mám stale možnost Tě potkávat a čerpat z Tvých rad a umění.

Přeji Ti jen to nejlepší při dalším rozvíjení Vědomého ženství. Všem ženám bych přála, aby měly možnost se s Tebou setkat. "

Blanka Vun Kannon 46 let ~ manažerka

Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková