Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 21 až 30 z celkem 57 referencí pro semináře.


"Kurz Podnikání na mateřské: Super! :-), lektorka Dominika Špačková: Super! :-) Osobně jsem proti ní amatérka a většinu doby jsem koukala s otevřenou pusou a neubránila jsem se obdivu. ;-) "

Kristýna Pospíchalová PospichalovaKristyna@seznam.cz
"Kurz Můj neporazitelný plán mi poskytl opět další návody, jak pracovat při dětech. Díky, Dominiko, za praktické tipy. Počínaje tím, jak přistoupit k plánování času, který mám s dětmi k dispozici, a zároveň nezapomínat na svoje potřeby. Prostě tak, abych zvládla všechno, co si přeji, a nehroutila se z toho. Proč si vytvořit časovou rezervu. A jak to vše přehledně zpracovat. A to jak v horizontu krátkodobém, tak i dlouhodobém. Jak přistoupit k vizím a jak moje vize souvisí s plánováním mého času a práce. Že součástí plánů jsou i finance, protože byznys se nedá dělat bez toho, aniž bych vydělávala peníze. A na tom není nic špatného. ;-) Jak si vybrat můj hlavní projekt, jak k němu přistupovat a jak ho v čase realizovat. Prostě opět samé praktické rady, které ve své práci hodlám využít. "

Michaela Tréglová michaela.treglova@post.cz
"Jinak díky moc za webinář! Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, je vidět, že Dominika ví, o čem mluví. Trochu to zase rozptýlilo moje obavy se do toho pustit, už jen chybí to hlídání. "

Jitka Plháková xecjev@gmail.com
"Líbí se mi styl mluveného projevu, člověk si připadá, jako by byl na kurzu Podnikání na mateřské on-line fyzicky. Velice přínosné pro maminky, které nemohou přijít osobně na kurz. Výborné jsou konkrétní příklady v tématech, o kterých mluvíte, Dominiko! Z kurzu si odnáším Vaše životní zkušenosti, zkušenosti Vašich přátel a známých - ty jsou nejpřínosnější. Získávám jasnější představu o tom, jak začít podnikat, konečně! :-) Kurz změnil můj postoj k podnikání v tom, že jsem si uvědomila, jak je skutečně nutná organizace, plánování, že a jak se dá skutečně zvládnout podnikání i s dětmi. Získané informace chci použít pro rozjezd svého vlastního podnikání. Kurz vřele doporučím svým kamarádkám, které právě začínají s mateřskou, i těm, které mají již větší děti. "

Lia Kasslová lia.kasslova@gmail.com
"Ženy, sdílím a doporučuju všem, i vám, co nejste mámy! :)
Z vlastní zkušenosti vím, že Dominika je skvělá průvodkyně, a to nejen na cestě v podnikání na vlastní pěst. Racionálně vám ukáže jednotlivé kroky a nastaví jednoduchá, ovšem jasná a striktní pravidla, která je třeba RESPEKTOVAT! Proč ten důraz…no, jasně… já je totiž NErespektovala. Moje božská vizička o spolupráci s jednou "podnikatelkou" byla přeci tak perfektní… Jenže ta spolupráce nakonec ztroskotala (o tom ale až jindy) a teď lidově řečeno, "padám na hubu". Naštěstí, díky Dominice, ne až na dno. :)
Takže, ne naposled říkám a fakt si za tím stojím… S naprostou důvěrou se nebojte, když vám Dominika, lusknutím prstů, zboří vaše "dokonale vzdušné zámky", protože místo nich postavíte pomalu a jistě pevný a nedobytný hrad. Dominice díky za veškerou její podporu! "

Naďa Kelucová nada.kelucova@gmail.com
"Velmi oceňuji informace z praxe, popis reality, žádné malování narůžovo, jak je podnikání na mateřské skvělé. Ono totiž někdy není a ani být nemůže. Dominika velmi trefně a věcně "varuje" před riziky. Je pak na každé z účastnic, jak hluboko si sáhne do duše, zda je na volnou nohu připravená. "

Míša Tréglová
"Včerejší kurz Podnikejte při dětech byl zajímavý. Dominika Špačková je skvělá a budu se snažit řídit se jejími cennými radami. Určitě nelituju, že jsem se na kurz přihlásila. "

Jitka Hornigová cvičitelka a majitelka fitness centra ~ jitka.rybnickova@seznam.cz ~ www.energyflow.cz/
"Kurz "Podnikání na mateřské": Líbil se mi koncept, kdy kurz byl "zdrcnutý" do min. času tak, aby se to dalo zvládnout s malým dítětem plus možnost půl hodinové telefonické konzultace s lektorkou. Supr! "

Kateřina Vargová
"Kurz "Podnikání na mateřské": byl určitě zajímavý, dal mi spoustu nových podnětů a témat k zamyšlení. Dominika vystupovala jako profik. Čišela z ní energie a bylo jasné, že ví, o čem mluví. "

Jana Martinez
"Dominiko děkuji za nápady, rozptýlení pochyb, Vaši energii a zažehnutí uhasínajícího náboje do podnikání na mateřské. (Kurz Podnikání na mateřské) "

Nikol Pěknincová www.kojicinaramek.cz/


Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková