Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 31 až 40 z celkem 57 referencí pro semináře.


"Díky za super seminář i zprávu s přehledem webů atd. Bylo to dost fajn - vy jste fajn! "

Kateřina Svobodová www.pismenkovakralovna.cz/
"Zúčastnila jsem se přednášky „Podnikání na mateřské“ s paní Dominikou. Přednáška mě nadchla, bylo vidět, že Dominika tématu velice rozumí. „Přesvědčila“ mě, že podnikat na mateřské je to nejlepší, co mohu udělat :) Přednáší srozumitelně, vtáhne do tématu a je komunikativní. Srší z ní neuvěřitelné množství energie! "

Dana Irinkova instruktorka kojeneckého a dětského plavání, hlídací teta
"S Dominikou spolupracuji průběžně již rok a půl na projektu první sdílené kanceláře v Praze s hlídáním dětí Atelier PEXESO. Za tu dobu jsem použila v praxi mnoho jejích rad. Upravily jsme ceny, webové stránky, vytvořily koncepci pravidelných newslettrů, uspořádali několik propagačních akcí. Vše se pozitivně projevilo na mém podnikání. Líbí se mi její styl - věci je potřeba zjednodušit a jít k cíli efektivně a vytrvale. A to vše v souladu s ženskou přirozeností. Dokáže povzbudit, ale i konstruktivně kritizovat a ukázat jiný pohled na věc. Další její předností je, že se neustále vzdělává a používá k tomu nejen české, ale i zahraniční zdroje. Jejímu poradenství věřím a vřele doporučuji, zvláště podnikajícím ženám či maminkám. "

Pavlína Mertová provozovatelka coworkingu pro rodiče ~ www.atelierpexeso.cz/
"Dominiko, Vaše řeč na Peníze 2.0 v Tech. knihovně byla super! Nakopávací. Smekám byť nejsem maminka, ale tatínek…(Přednáška s Kreativitou dojdeš nejdál, březen 2014) "

Petr Šatra podnikatel ~ podnikatelskyklub.eu/
"Velmi Vám děkuji za páteční seminář, byl naprosto úžasný. Velice Vám děkuji, cítím se tak lehce, mám pocit, že jsem si u Vás vyložila několik cihel ze svého batůžku, který si nesu na zádech. Je skvělé, že můžete pomoci ženám odhodit svoje strachy. (Probuzení ženy, březen 2014) "

Miroslava Krepčíková 40 let ~ sociální pracovnice v dětském domově
"Moc děkuji za prostor pro sdílení a rady. Toho není nikdy dost. Odnesla jsem si krásný pocit a vím, že to znamená důležitý krok v mém ženství.
Kruhový kalendář mi dává možnost podívat se sama do sebe, na svůj cyklus a konečně začínám mít přehled, což je skvělé a vlastně to byl můj hlavní důvod, proč jsem přišla…(Kruhový kalendář ženských cyklů, květen 2012) "

Hana Půlpánová
"Seminář Kruhový kalendář ženských cyklů byl velmi inspirující. Naplnil mne radostí z tichého spojení se všemi ženami. Věřím, že pomocí kalendáře budu moci i lépe prožívat vztah se svou dcerou a rozvíjet její ženské vědomí už od dětsví. Děkuji. (Kruhový kalendář ženských cyklů, srpen 2011) "

Michaela Randáková
fotka uživatele  (245.jpg)

"Na seminářích u Dominiky cítím prostor důvěry, volnost a bezprostřednost. S lehkostí a v pocitu, že se téměř "nic zásadního neděje a jen si povídáme" jsem se dotkla svých skrytých strachů a to pro mě bylo léčivé. Skutečnost, že všechna cvičení a praxe, která jsme prováděly, vytvořila a vyzkoušela též Dominika sama, mi příjde jedinečná a bezkonkurenční . Je za tím cítit Síla a podle mě i díky tomu, se věci dávají snadno do pohybu, léčí a přetváří. Cítila jsem, jak po každém setkání ožívám víc a víc. (Seminář "Jak otěhotnět" červen 2011) "

Ava Vantomme lektorka a terapeutka ~ www.alchymiezivota.cz/
"Jsem ti moc vděčná za to, že jsem se naučila citlivěji vnímat cykly svého ženského těla. Díky meditacím s bubnování jsem se na věci kolem mateřství mohla podívat více skrze své srdce a svou dělohu než skrze svou hlavu:) A musím říct, že jsem objevila spoustu zajímavých souvislostí…Setkání s Tebou a s ostatními ženami v našem malém kroužku, pro mě bylo velmi inspirující, měla jsem pocit, že se obohacujeme navzájem:) (seminář Jak otěhotnět 2011) "

Kateřina Kolářová
"Chtěla jsem se ti pochlubit a hlavně také poděkovat. Po dlouhé době přišla téměř bezbolestná menstruace, na kterou jsem se skoro i těšila a kterou si docela i užívám. Téměř žádné bolesti, vyrovnanější nálada, prostě skoro bez problému, spíše naopak. A to díky tvému semináři. (Kruhový kalendář ženských cyklů) "

Monika Burdová studentka


Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková