Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 41 až 45 z celkem 45 referencí pro semináře.


"Po absolvování několika seminářů rodinných konstelací, které mi pomohly nahlédnout na svou osobnost "zevnitř", jsem zjistila, že i když jsem žena, mnohdy se jí necítím. A když jsem jednou brouzdala na internetu, upoutalo mě slovní spojení Vědomé ženství. Po dvou seminářích, kterých jsem se zúčastnila (Ženy, které běhaly s vlky a Probuzení ženy), jsem si ověřila, že to, že jsem narazila zrovna na Dominiku a její ženství, není náhoda. Její přístup k ženě a především její jemné, nenásilné a přirozené podání ženské vyjímečnosti v doprovodu šamanských rituálů mě nadchlo. Ze seminářů odcházím vždy nádherně uvolněná, vyrovnaná, obohacená o setkání s úžasnými ženami.. "

Martina Pošmourná 48 let"Dominika je živel, v našem mužském světě navíc neuvěřitelně ženský, s úžasnou schopností své zkušenosti citlivě a s láskou předat. Ze semináře jsem odcházela s pocitem radosti, štěstí a vděčnosti za to, že jsem žena…a přesvědčením, že přijdou-li přece nějaké těžkosti, vždycky si můžu aspoň zazpívat… Všem ženám přeji podobný zážitek. (Seminář Probuzení ženy, únor 2010) "

Renata Svobodová 53 let ~ účetní"Ďakujem za veľmi príjemne strávený víkend, ktorý mi veľa dal.
O spúste vecí, ktoré mi v každodennom živote pripadajú zložité, som si
uvedomila, že to tak nie je, iba sa k nim je potreba správne postaviť
a s citom ich riešiť.
Prajem, aby všetky ženy, ktoré sa zúčastnia tohto seminára, boli
spokojné aspoň tak ako ja. (Seminář Probuzení ženy, září 2009) "

Danka Karulová"Dominika na svých seminářích nabízí ženám možnost rozvjíjet sama sebe tak, aby byla každá z nás ve svém životě spokojená. Z účasti na jejím semináři jsem si odnesla nejen pocit, že i já mohu být sebevědomou a krásnou ženou, ale i rady, díky kterým v sobě každý den objevuji velkou lásku a vnitřní sílu ženy, jenž přináší krásný pocit harmonie a spokojenosti. (Seminář Probuzení ženy, září 2009) "

Ludmila Mohylová 37 let ~ asistenka na volné noze ~ ludmila.mohylova@centrum.cz"Práce Dominiky je velmi čistá, precizní a srdečná, stejně jako Dominika sama. Na seminářích ženám nabízí maximum, co lze, je však na nás, zda nabízené přijmeme. Z jejího přístupu a přijímání lidí, je poznat, že je jí tato práce posláním. (Seminář Probuzení ženy, září 2008) "

Gábina Mráčková 39 let


Stránka: < Předchozí1234- 5 -Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková