Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 41 až 50 z celkem 57 referencí pro semináře.


"Seminář Probuzení ženy ve mně stále rezonuje. Je to velmi příjemné, vyvolává to ve mně úsměv, radost. Žena ve mně, byla malá a ustrašená. Seděla přikrčená v koutě. Teď stojí, chodí vzpřímeně, tancuje, raduje se a je si vědomá toho, že to jaká je, je v naprostém pořádku. Uvědomila si, že chtěla být obrazem muže, i když to bylo proti její přirozenosti. Dnes ví, že to, co dělá a cítí, je správné. Pochopila, že i když žije v mužském světe, nemůže mít muže za svůj vzor. Její cesta je jiná, jiný je i její způsob přijímání a dávání. Najednou ví, jaké to jít vzpřímeně po svojí cestě. A kdyby náhodou zapomněla je tu studnice její moudrosti a tou je její děloha. Děloha učí porozumět sobě samé, umožňuje zbavit se strachů a problémů. Dominika používá šamanské techniky a protože jsem měla odstašující zkušenost odjinud, velice jsem se těmto technikám stranila. Dominika mi otevřela nové dvěře a ukázala mi přirozenou moudrost v šamanismu a jak s ní pracovat. Děkuji za toto krásné poznání. "

Martina Malá Prachárová
"Již na prvním semináři v únoru 2010 mne velmi upoutala a příjemně překvapila Tvá srdečnost, moudrost a velkorysost, s jakou rozdáváš svou energii a sdílíš své terapeutické schopnosti, poznatky a zkušenosti. Bylo na první pohled zřejmé, ze svou práci děláš s láskou a dáváš do ní celé své srdce. Seminář svou kvalitou mnohonásobně převýšil má očekávání a do mého života přinesl pro mě úplně nový pocit - pocit vděčnosti za to, že jsem žena a obrovskou chuť vědomě rozvíjet své ženství, protože to je jediná cesta, jak být šťastná.

Pozitivní změny, které díky Tobě nastaly v mém životě, jsou úžasné. Jsem teď mnohem spokojenější a vyrovnanější, což se pozitivně projevuje ve všech oblastech mého života, včetně mého manželství. Je to úžasná cesta a jsem moc ráda, ze mám stale možnost Tě potkávat a čerpat z Tvých rad a umění.

Přeji Ti jen to nejlepší při dalším rozvíjení Vědomého ženství. Všem ženám bych přála, aby měly možnost se s Tebou setkat. "

Blanka Vun Kannon 47 let ~ manažerka
"Po víkendovém semináři Probuzení ženy se ve mně KONEČNĚ opravdu probudila žena. Jako by mi
spadl závoj, který jsem doteď měla přes oči. Dominiko, děkuji! Cítila jsem se s Tebou a ostatními
velmi dobře, jsi přátelská, milá, přes své mládí moudrá, líbí se mi, jak umíš vychutnávat život, žít ho
jako ŽENA, bohyně. Seminář doporučuji všem svým kamarádkám, všechny se můžeme stát bohyní, díky Tobě tomu věřím.
(Seminář Probuzení ženy, leden 2011) "

Martina Simková
"Kurz Probuzení ženy ve mě spustil uvědomování si více sebe jako ženy. V dnešní době, kdy se na profesní úrovni začínají rozdíly mezi mužem a ženou téměř vytrácet, jsem poznala, že na energetických a smyslových úrovních tyto rozdíly popřít nelze. Uvědomění si právě tohoto rozdílu mě vedlo i k jinému pohledu na muže. Jako žena jsem šťastná, že mám dělohu a dokonce díky kurzu i vím, jak ji mohu využívat v každodenním životě.
(Seminář Probuzení ženy, říjen 2010) "

Jana Martochová
"Chtěla bych Ti tímto ještě jednou moc poděkovat za úžasný víkend, plný meditací a vnímání sama sebe a svého vnitřního světa. Moc mne Tvůj seminář obohatil a cítím se po něm, jakobych víc pochopila sama sebe a nalezla svoje ženské sebevědomí. Ráda se zúčastním dalšího povídání s Tebou, a můžu všem ženám takovýto seminář jen doporučit. (Seminář Probuzení ženy, říjen 2010) "

Silvie Rehwaldová
"Chtěla jsem Ti aspoň krátce moc poděkovat za vše, co jsem s Tebou a ostatními ženami prožila minulý víkend. Připadala jsem si jak v jiném světě. Takový klid a pohoda, který z Tebe šel a to uvolnění, které dokážeš předat dál je úplně úžasné, přijela jsem domů s takovým klidem, jaký už jsem v sobě dlouho neměla. (Seminář Probuzení ženy, říjen 2010) "

Gabriela Wawrzykova
"Setkání mě obohatilo o možnost s dalšími ženami v úzkém kruhu mluvit o postoji k menstruaci, k ženskosti a ženství. Lektorka má přehled o moderní literatuře a spojuje informace z různých oblastí, navíc je Dominika empatická, laskavá a má smysl pro humor. Setkání přispělo k posílení mého respektu k sobě samé a k období v měsíci, kdy jsem měla tendenci překonávat sebe sama a nerespektovat své pocity a tělesné potřeby.
Během semináře jsem měla obavu, zda mě každodenní záznamy do menstruačního kalendáře nebudou obtěžovat a nedovedou k zanechání vedení záznamů, ale jsem příjemně překvapená, jak mě práce s kalendářem baví a zajímá. (Seminář Kruhový kalendář ženských cyklů, srpen 2010) "

Blanka psycholožka
"Ještě jednou děkuji za úžasný víkend na krásném místě se skvělými lidmi…Byl velmi inspirující a z toho, co jsem tam díky všem zúčastněným objevila, žiji doteď. Moc ráda si jej ještě zopakuji a určitě bych Dominičin seminář doporučila všem ženám! (Seminář Probuzení ženy, červenec 2010) "

Martina Vašková
"Já děkuji, že jsem Tě v mém životě potkala, protože na Tvých seminářích se mi otevřela má cesta, nebojím poznání sama sebe, svých schopností a všeho co ke mně přichází." (Seminář Probuzení ženy, únor 2010 a seminář Moudrost ženského těla) "

Michaela Rosí 51 let ~ účetní
"Dominice moc děkuji za krásný víkend plný meditací, povídání, zážitků a za to, že mi otevřela oči ve vnímání vlastního těla a sama sebe jako ženy. To, co dělá má opravdu smysl. Ještě jednou děkuji a těším se zase někdy na viděnou. (Seminář Probuzení ženy, červen 2010) "

Veronika Vlasáková


Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková