Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 51 až 57 z celkem 57 referencí pro semináře.


"Děkuji moc za včerejší pojetí tvého semináře o ženství. Děláš a odvádíš dobrou práci, která je ku prospěchu všech. (Seminář Probuzení ženy, červen 2010) "

Veronika Pěkná
"Přednáška v Křišťálové čajovně se mi velice líbila a patří k těm nejhezčím a nejpodnětnějším, které jsem mohla navštívit. Byla jsem z ní nadšená, kouzelně jí pak doplnilo povídání na závěr, kdy každý mohl vyjádřit to své a následovala volná diskuze. (Přednáška
Sebeléčení pro každého, duben 2010) "

Zdeňka Dukátová 58 let
"Po absolvování několika seminářů rodinných konstelací, které mi pomohly nahlédnout na svou osobnost "zevnitř", jsem zjistila, že i když jsem žena, mnohdy se jí necítím. A když jsem jednou brouzdala na internetu, upoutalo mě slovní spojení Vědomé ženství. Po dvou seminářích, kterých jsem se zúčastnila (Ženy, které běhaly s vlky a Probuzení ženy), jsem si ověřila, že to, že jsem narazila zrovna na Dominiku a její ženství, není náhoda. Její přístup k ženě a především její jemné, nenásilné a přirozené podání ženské vyjímečnosti v doprovodu šamanských rituálů mě nadchlo. Ze seminářů odcházím vždy nádherně uvolněná, vyrovnaná, obohacená o setkání s úžasnými ženami.. "

Martina Pošmourná 49 let
"Dominika je živel, v našem mužském světě navíc neuvěřitelně ženský, s úžasnou schopností své zkušenosti citlivě a s láskou předat. Ze semináře jsem odcházela s pocitem radosti, štěstí a vděčnosti za to, že jsem žena…a přesvědčením, že přijdou-li přece nějaké těžkosti, vždycky si můžu aspoň zazpívat… Všem ženám přeji podobný zážitek. (Seminář Probuzení ženy, únor 2010) "

Renata Svobodová 55 let ~ účetní
"Ďakujem za veľmi príjemne strávený víkend, ktorý mi veľa dal.
O spúste vecí, ktoré mi v každodennom živote pripadajú zložité, som si
uvedomila, že to tak nie je, iba sa k nim je potreba správne postaviť
a s citom ich riešiť.
Prajem, aby všetky ženy, ktoré sa zúčastnia tohto seminára, boli
spokojné aspoň tak ako ja. (Seminář Probuzení ženy, září 2009) "

Danka Karulová
"Dominika na svých seminářích nabízí ženám možnost rozvjíjet sama sebe tak, aby byla každá z nás ve svém životě spokojená. Z účasti na jejím semináři jsem si odnesla nejen pocit, že i já mohu být sebevědomou a krásnou ženou, ale i rady, díky kterým v sobě každý den objevuji velkou lásku a vnitřní sílu ženy, jenž přináší krásný pocit harmonie a spokojenosti. (Seminář Probuzení ženy, září 2009) "

Ludmila Mohylová 39 let ~ asistenka na volné noze ~ ludmila.mohylova@centrum.cz
"Práce Dominiky je velmi čistá, precizní a srdečná, stejně jako Dominika sama. Na seminářích ženám nabízí maximum, co lze, je však na nás, zda nabízené přijmeme. Z jejího přístupu a přijímání lidí, je poznat, že je jí tato práce posláním. (Seminář Probuzení ženy, září 2008) "

Gábina Mráčková 41 letStránka: < Předchozí12345- 6 -Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková