Dominika Špačková>Kurzy a semináře>Ženy, byznys a finance ON-LINE

Ženy, byznys a finance ON-LINE

Pokud se v podnikání chováme k penězům, jako by na nich nezáleželo, podřezáváme si pod sebou větev.

 
 

Někteří podnikatelé na začátku často udělají to, že vyzkouší nastavit tu nejvyšší cenu, kterou v danou chvíli mohou, a čekají, co se stane. Když klienti nenakoupí, tak cenu třeba sníží nebo se naučí lépe dělat marketing.

U jiných vídám opačný postoj. Nastaví mnohem nižší cenu než konkurence, aby získali první klienty. Dlouho se pak noří v cenové pasti, kterou nastavili. Bojí se zvednout cenu, aby neztratili stávající klienty.

Někdy nám brání pocit, že si peníze nezasloužíme. Někdy nevíme, jak cenu nastavit, nebo nevíme, jak zdražit. Začínající podnikatel neví, od čeho se má odrazit. A pokročilý se třeba nenaučil růst.

Ať jsou pocity jakékoli, často mívají společný jmenovatel: nad penězi přemýšlíme nedostatečně a nestrategicky. Dá se to naučit.

Přijměte moji pozvánku do on-line kurzu a pojďme pracovat s tématem peníze v podnikání. Vycházím z toho, co jsem se naučila za 12 let podnikání a nastudovala u největších a nejlepších mozků v ČR i zahraničí. Jsem věčný student a mohu díky tomu pro svoje klienty vybírat to nejlepší a nejvíce funkční.

Co se dozvíte:

 • jak uvažovat o financích a na tomto základě strategicky plánovat,
 • jak vyhodnocovat aktivity, jestli se vyplatily nebo nevyplatily,
 • jaké principy uplatňovat, aby podnikání mohlo růst, aniž by vás to stálo všechen volný čas,
 • jak nastavit ceny, jak zdražovat a jak se nebát si o peníze říci.

Odnesete si:

 • 12 pracovních listů pro finance, s nimiž můžete pracovat pravidelně,
 • jednoduchý systém pro řízení financí.

A hlavně: jak vydělávat více peněz a mít stále dost času na děti.

Není o marketingu. Není o tom, jak získat více klientů. Není o vedení účetnictví, ale jak strategicky vybírat kroky, které povedou k vašim cílům. Ani nedostanete formuli, kterou, když zopakujete, vyděláte miliony.

Je pro ty, kteří chtějí mít finance v podnikání pod kontrolou, chtějí být schopní skutečně plánovat svoje budoucí příjmy.

Kurz je rozdělen do dvou částí.

První část: Úvodní část

Tvoří ji 12 videí v délce 176 minut. Z nich se dozvíte, jak strategicky o penězích uvažovat, jak se k nim stavět, abychom jich v podnikání měly dost a nenechaly se ničím zbytečně brzdit. Mám pro vás také připravená praktická cvičení, jak tyto věci nastavit ve svém podnikání.

Každý týden nastudujete 3 videa a zpracujete pracovní listy
Každý týden si projdete 3 videa a k nim pracovní listy. Budete zpracovávat úkoly a posouvat se postupně v lekcích společně s ostatními. Pod každým videem bude dost prostoru na vaše otázky a já na ně budu pečlivě odpovídat.

Druhá část: Otázky a nové lekce

Tu si vytváříte samy tím, jaké otázky mi budete pokládat v průběhu studia a zpracovávání pracovních listů. Já na ně budu pružně reagovat. A postupně dotáčet videa s tématy, která jsem dobře nevysvětlila.

Nové lekce a nová videa

Během září natáčím celý nový obsah, který postupně dostanete během října a listopadu 2017. Půjde o 12-týdenní program, kde každá lekce bude zahrnovat:

 • 1 - 3 videa/audia
 • pracovní list
 • konkrétní úkoly, které pohodou dát finance do pořádku

Obsah natáčím na základě otázek, které kladete vy sami a díky tomu utváříte obsah kurzu.

12-týdenní program vám představí také jednoduchý systém řízení financí:

 • který umožní hlídat náklady a cashflow,
 • díky němuž si vyplácíte pravidelnou výplatu,
 • a když přijdou nenadálé výdaje, tak budete přesně vědět, co udělat, abyste si například vydělala na dovolenou, nebo opravu auta.

Výhodou je, že nastavený systém běžně nezabere více než 10 minut denně. A ano, je vhodný i pro bezdětné.

Nové lekce:

 • jak si hlídat cashflow a náklady
 • jak si vypočítat, kolik vám jednotlivé aktivity mohou vydělat
 • jak si začít posílat pravidelnou rozumnou výplatu a jak ji postupně navyšovat
 • co dělat, když potřebujete vydělat na …. (auto, dovolenou….)
 • jak neproinvestovat čas do aktivit, které nevydělávají
 • jak si zautomatizovat výdělek a mít jistotu finančních toků
 • a další….

"Dominika mi dokázala, že tím žije, když jsem se přihlásila na online kurz Ženy, byznys, finance – na červnovou výzvu. Forma videí není úplně vypíglovaná, ale je v nich kvalitní obsah. Důležitým stavebním kamenem kurzu jsou pak otázky a přání účastnic na jejichž základě Dominika dotočí zbývající videa. Spokojeni jsou tedy ve výsledku všichni, protože účastníci mají za výhodnou cenu super obsah, který se přizpůsobuje jejich potřebám. Dominika zase sbírá cenné informace a má rozvoj svého kurzu alespoň částečně zaplacený. Nemusí ho zadarmo vymýšlet o samotě s rizikem, že se netrefí do potřeb svých klientů. Přesně tohle mě učí a je skvělé vidět, že jde příkladem. Těším se na pokračování toho všeho. :-)"
Kristýna Sataryová, www.kreslirka.cz

“S kurzem jsem byla opravdu spokojená. Přestože podnikám více jak 10 let, pomohl mi ujasnit si řadu věcí z oblasti řízení financí a ocenila jsem tipy při správě osobních financí proti rodinným a podnikatelským penězům. Výklad je podán velmi přístupnou formou (řekla bych až "selským rozumem") a cvičení, která kurz doprovází, pomůžou uvědomit si řadu věcí důležitých pro vlastní byznys a správu peněz. Byla jsem nad očekávání překvapená, kolik kvalitních informací jsem se dozvěděla a se vzděláváním u Dominiky hodlám pokračovat.”
Mária Staňková

“Do kurzu jsem se nadšeně přihlásila, protože už jsem s Dominikou spolupracovat začala ve spojitosti s jiným produktem a věděla, že to bude sázka na jistotu. Finance jsou základem podnikání a tak i tento kurz, ač se může zdát jako podřadný, je důležitý víc než myslíme. Možná ho nebudete sledovat s otevřenou pusou od začátku do konce, ale jako já budete neustále opakovat nojó, však vím, proč už jsem to neudělala, proč už jsem to nezařadila… Spousta trknutí a nakopnutí. Děkuji za něj!”
Zuzana Janglová

“Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala.”
Silvie Hůlová

"Díky kurzu "Ženy, byznys, finance" jsem pochopila, v čem spočívá naprosto odlišný přístup k financím, pokud je člověk zaměstnaný a pokud se chce podnikáním uživit. Dominika velmi srozumitelně říká, co je potřeba si přenastavit v hlavě a které nové návyky začlenit do svého života a podnikání tak, aby trojkombinace: mateřství-podnikání- život dobře fungovala. Děkuji za to, k poznámkám z kurzu se stále a ráda vracím a budu vracet. Velmi obohacující!"
Petra Fejtková

"Také bych chtěla moc poděkovat za vše, Dominiko. Ač teď mám "útlumové" období, kdy jsem potřebovala oddechnout a nabrat sil, pořád nad Vašimi doporučeními přemýšlím. Jak kurz Od nápadu k produktu, tak Srovnej finance do latě, mi otevřely oči. Z mého pohledu jsem díky těmto kurzům udělala velký posun dopředu. Nejen, že jsem si začala uvědomovat svou cenu, nastavila ceny nové, ale začala si vyplácet výplatu, budovat rezervu, psát finanční záznamy a statistiky. Doma otevřela diskuzi ohledně rodinných financí a účtů. Vytvořila nový web, nabídla nové služby. Velká úleva je, že jsem přestala všechno dělat sama, a obrátila se na odborníky. Když člověk začne počítat čas strávený nad prací, hned je všechno jinak. Čeká mě ještě spoustu práce, ale s radami od Dominiky to jistě zvládnu snadněji a rychleji. Také velmi oceňuji Dominičin přístup ke kurzu. Rychle reaguje na potřeby účastnic, svědomitě odpovídá na všechny dotazy, radí. Prostě mám pocit, že je neustále s námi. Určitě doporučuji všem ženám, které jsou nejisté v jakékoliv oblasti podnikání. Dominika ví a díky svým bohatým životním zkušenostem určitě pomůže a posune i vás. Toť mé momentální ranní pocity. Omlouvám se za elaborát :) I když nic z toho nepoužijete, vězte, že jsem se ráda takto "vypsala", bez jakéhokoliv nároku na cokoliv :) . Přeji krásný srpen všem vám tady, a ať se vám daří. Jsem ráda, že jsem spolu s vámi všemi součástí tohoto "projektu" :)"
Lenka Olšová

Napište si o nový termín semináře:

Tento seminář se konal naposledy 1. - 31. srpna 2017 v ceně 1 587 Kč.

Jakmile vypíšu termín pro tento seminář, tak Vám pošlu email s podrobnostmi.
Např. termín, který by Vám vyhovoval.
Reference

"Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala. "

Sylva Hůlová www.sovahuova.com/více referencíTipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2020 © Dominika Špačková