Nový seriál na téma work-life balance pracujících maminek zde v blogu Vědomé ženství. Tipy, zkušenosti, rady a techniky, které mně osobně pomohly či pomáhají zorganizovat práci, věnovat se dítěti, sobě i partnerovi.

Po narození dětí mnoho žen řeší, jak pokračovat v kariéře. Zvláště pak, mají-li, tak jako já, rozběhnuté podnikání. Svoji práci mám hodně ráda a velmi nerada bych ji na několik let přerušila - abych pak v těch následujících znovu budovala, co jsem již pracně vytvořila před porodem. Bylo by to mnoho ztracené energie.

K podnikání mě vedla vize toho, jaký jednou bude můj život. Mít děti, kterým se budu plně věnovat, a při tom se živit něčím, co mě baví, co je kreativní a svobodné. Podnikat můžu přece tak, že práci přizpůsobím vlastnímu režimu a potřebám.

Důležité je hledat cestu k tomu, abych byla spokojená ve všech rovinách: partnerské, pracovní, rodinné, duševní i duchovní. Jde o to nevyčerpat se, a k tomu mít čas sama na sebe. Jak skloubit práci a péči o miminko? Jak pracovat na mateřské dovolené, abych se dítěti mohla věnovat co nejlépe? A jak najít čas pro sebe a partnera?

Nový seriál Zápisník maminkatelky (maminky podnikatelky) bude tedy odpovědí na otázky, které si pracující maminky kladou. Budu s vámi sdílet zkušenosti a tipy o tom, co mi při práci z domova s miminkem pomohlo. Nebude se jednat o věci ze světa dětí, ale právě naopak o věci, které mi jako ženě usnadnily organizaci života a práce.

Nečekejte však tipy pro supermatky, které zvládají vše: práci, rodinu, partnera a ještě k tomu vypadají skvěle. Nevěřím na ně. Spíše se ve svých článcích budu soustředit na sdílení drobných detailů, které mi pomohly ušetřit čas, lépe zorganizovat práci a dobře se při tom cítit.

Ani nemaminky se však nemusí bát, že by přišly zkrátka. Mnohé organizační tipy jistě využijí také, a především na blogu Vědomé ženství budu dále vydávat články se zajímavými ženskými tématy: menstruace, přirozené cykly, sebepoznávání, mentální cvičení nebo meditace.

………………………………..

!Aktuálně:

OPĚT PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY. Po dlouhých 6 měsících opět otevíráme dveře novým členkám do skupiny ÚSPĚŠNÁ A ODPOČATÁ. Ve skupině se zabývám jedinou věcí na které záleží: Vydělat si dostatek peněz na život. Slušně si vydělat. Celé to zvládnout to při dětech a nebýt uhoněná.
Klikněte na odkaz dočtete se, jak na to:
http://www.uspesna-odpocata.cz/
Třeba vás také naláká, co o skupině řekla třeba Katka Piliarik:
Dřív jsem si z podnikání nevyplácela žádnou odměnu. Před koučováním a skupinou jsem jen pokrývala náklady. Fungovala jsem hodně punkově a na základě intuice. Teď mám 2x větší obrat, než jsem měla na začátku. A každý měsíc si vyplácím peníze.

U článku nejsou žádné komentáře, buďte první.

Přidej komentář

Políčko email žlutě podbarvené nevyplňujte, služí jako ochrana před roboty.např.: Jan Novák
např.: jan.novak@example.com
např.: http://example.com
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2022 © Dominika Špačková