Poděkování ženy, která se zúčastnila několika seminářů Vědomého ženství. Kam ji tato cesta zavedla a co jí dala - pocit radosti a svobody, respekt k vlastnímu tělu a jeho cyklům, sílu odejít ze zaměstnání, které již nebylo naplňující. Publikuji se jejím laskavým svolením.

Milá Dominiko,

Už je to více než rok, co jsem absolvovala Tvůj seminář Probuzení ženy. Od té doby jsem se zúčastnila dalších tří z Tvých seminářů a mnoho pondělních ženských skupin, které se staly oázou v mém jinak velmi rušném životě.

Již na prvním semináři v únoru 2010 mne velmi upoutala a příjemně překvapila Tvá srdečnost, moudrost a velkorysost, s jakou rozdáváš svou energii a sdílíš své terapeutické schopnosti, poznatky a zkušenosti. Bylo na první pohled zřejmé, že svou práci děláš s láskou a dáváš do ní celé své srdce. Seminář svou kvalitou mnohonásobně převýšil má očekávání a do mého života přinesl pro mne úplně nový pocit - pocit vděčnosti za to, že jsem žena a obrovskou chuť vědomě rozvíjet své ženství, protože je to jediná cesta, jak být šťastná.

Pozitivní změny, které nastaly v mém životě, jsou úžasné. Jsem dnes jiná žena než před rokem. Naučila jsem se milovat a respektovat své tělo a svůj menstruační cyklus, vnímat vnímat dělohu jako posvátný prostor a komunikovat s ní, jako se svou rádkyní.

Díky Tobě jsem dokázala udělat jedno z nejzásadnějších rozhodnutí svého života a to odejít po mnoha letech z práce, která mne sice finančně zabezpečovala, ale již mne nenaplňovala a neumožňovala mi být tím, kým jsem. Jsem velmi vděčná za nádherný svatební rituál, který jsi pro mne připravila před mou svatbou a za Tvé vedení při rituálu odpuštění, kterým odpustila a propustila z mého života vše, co už do něj nepatřilo.

Jsem teď mnohem spokojenější a vyrovnanější, co se projevuje ve všech oblastech mého života, včetně mého manželství. Učím se cítit odpovědnost za vše, co se v mém životě děje, místo abych hledala příčiny v ostatních lidech, jak jsem mívala ve zvyku. Učím se porozumět svým emocem, tomu, co mi mají říct a jak s tím dále naložit, místo, abych se je snažila potlačit, jak jsem dříve dělala. Je to úžasná cesta a jsem moc ráda, že mám možnost Tě potkávat a čerpat z tvých rad a umění.

Přeji Ti jen to nejlepší při dalším rozvíjení Vědomého ženství. Všem ženám bych přála, aby měly možnost se s Tebou potkat.

Blanka Vun Kannon
40 let, www.blankavunkannon.com

………………………………..

Aktuálně:

OPĚT PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY. Po dlouhých 6 měsících opět otevíráme dveře novým členkám do skupiny ÚSPĚŠNÁ A ODPOČATÁ. Ve skupině se zabývám jedinou věcí na které záleží: Vydělat si dostatek peněz na život. Slušně si vydělat. Celé to zvládnout to při dětech a nebýt uhoněná.
Klikněte na odkaz dočtete se, jak na to:
http://www.uspesna-odpocata.cz/
Třeba vás také naláká, co o skupině řekla třeba Katka Piliarik:
Dřív jsem si z podnikání nevyplácela žádnou odměnu. Před koučováním a skupinou jsem jen pokrývala náklady. Fungovala jsem hodně punkově a na základě intuice. Teď mám 2x větší obrat, než jsem měla na začátku. A každý měsíc si vyplácím peníze.

U článku nejsou žádné komentáře, buďte první.

Přidej komentář

Políčko email žlutě podbarvené nevyplňujte, služí jako ochrana před roboty.např.: Jan Novák
např.: jan.novak@example.com
např.: http://example.com
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2022 © Dominika Špačková