Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 1 až 10 z celkem 16 referencí pro poradenství.


fotka uživatele  (801.jpg)

"Ozkoušeno: Dominika žije to, co učí, a když káže vodu, tak ji také pije! Při koučování mi předala princip postupného testování projektů, kdy do světa vypustíte ne úplně dokonalý testovací produkt za nízkou zaváděcí cenu. Jasně dáte najevo, že se jedná o rozvojovou fázi, na které se mohou lidé podílet. Ti, co nakoupí, mají radost, z nižší ceny a jsou ochotní odhlédnout od případných nedotažeností. Vy zase s malými náklady zkoušíte, jestli je o takovou věc vůbec zájem. A pokud je, díky zpětné vazbě prvních nakupujících můžete produkt vylepšit a dotáhnout. Už nemusíte trnout, jestli nevěnujete čas a energii, peníze slepé uličce. "

Kristýna Sataryová https://kreslirka.cz/
"Již po první schůzce jsem věděla, že Dominika je tím správným partnerem pro start a správné nasměrování mého byznysu. Dominika je velmi zkušená a profesionální konzultantka, která vyniká svým pragmatickým přístupem, má velký rozhled a neustále na sobě pracuje. Jsem přesvědčena, že díky jejím radám jsem již ušetřila spoustu peněz a času. Bonusem dlouhodobé spolupráce s Dominikou je, že vás dokáže náležitě „nakopnout“ a motivovat k tomu, abyste se posouvali stále dál nejen ve vašem podnikání, ale i soukromém životě. "

JUDr. Ilona Černochová LL.M. www.ilonacernochova.cz/
"Domi, moc díky za slova podpory, je od Tebe moc hezké, jak pomáháš a povzbuzuješ lidi okolo sebe a dodáváš jim sílu. Máš k tomu prostě dar. Taky jsem moc ráda, že Tě znám, setkání s tebou jsou vždy příjemná a plná inspirace. "

Adéla Moravcová www.ilustratorka.cz/
fotka uživatele  (654.jpg)

"Pomohla jste mi prakticky uchopit podnikatelské rady, kterých jsem se z neznalosti dříve velmi obávala a nechtělo se mi do nich. Těch obecných rad je, co si budeme povídat, na internetu plno. Po ujasnění si jednotlivých kroků v rozjezdu podnikání vím, že to není nad moje síly, a mám pocit, že jejich plnění bude daleko příjemnější, než jsem si dříve představovala. Díky tomu jsem také přesvědčená, že půjdu jasnou cestou a nebudu muset absolvovat tu "pokus-omyl", kterou mám i částečně za sebou. V hlavě již nemám otazníky, ale jasno. :-) "

Eva Horká E.Horka@seznam.cz ~ www.emocniterapie.cz
"Ženy, sdílím a doporučuju všem, i vám, co nejste mámy! :)
Z vlastní zkušenosti vím, že Dominika je skvělá průvodkyně, a to nejen na cestě v podnikání na vlastní pěst. Racionálně vám ukáže jednotlivé kroky a nastaví jednoduchá, ovšem jasná a striktní pravidla, která je třeba RESPEKTOVAT! Proč ten důraz…no, jasně… já je totiž NErespektovala. Moje božská vizička o spolupráci s jednou "podnikatelkou" byla přeci tak perfektní… Jenže ta spolupráce nakonec ztroskotala (o tom ale až jindy) a teď lidově řečeno, "padám na hubu". Naštěstí, díky Dominice, ne až na dno. :)
Takže, ne naposled říkám a fakt si za tím stojím… S naprostou důvěrou se nebojte, když vám Dominika, lusknutím prstů, zboří vaše "dokonale vzdušné zámky", protože místo nich postavíte pomalu a jistě pevný a nedobytný hrad. Dominice díky za veškerou její podporu! "

Naďa Kelucová nada.kelucova@gmail.com
"Dominiku jsem se rozhodla kontaktovat, když jsem se zasekla ve svém podnikání na mrtvém bodě. Už během pár konzultací se mi podařilo si lépe zorganizovat práci, přestat se věnovat zbytečnostem a začít lépe plánovat. Konečně jsem také začala vnímat svou ženskou stránku a naučila se přizpůsobovat rodinný i pracovní život mé proměnlivosti v rámci cyklu. Velmi jsem také ocenila, že se se mnou podělila o své zkušenosti s pořádáním seminářů a poradenstvím pro podnikající maminky. Na Dominice se mi líbí její realistický přístup, praktičnost doporučení a důraz na spokojenost místo dokonalosti. "

Lucie Václavková lektorka a poradkyně ~ lucie@vaclavkova.com ~ lucie.vaclavkova.com
fotka uživatele  (457.jpg)

"Dominiku jsme oslovili v samotném začátku projektu. Jednak se do hloubky orientuje v potřebách cílové skupiny matek na mateřské a druhak má velmi cenné zkušenosti s rozjezdy podnikání. Dominika vás rozhodně nebude do podnikání nutit ani vás utvrzovat ve vaší myšlence. Naopak. Jsme rádi za otázky, které šly k jádru věci a pomohly nám si uvědomit zpočátku nejasná rizika a úskalí připravovaného projektu. Díky za to, bylo pro nás hodně užitečné dostat tolik rad, tipů a vhledů. "

Pavel Trojánek Online marketing a media ~ https://cz.linkedin.com/in/paveltrojanek
"Velice Vám děkuji za e-mail, kde je shrnutá naše včerejší schůzka. Překvapilo mě to a utvrdilo, že jste fakt dobrá :-)
Za schůzku a možnost setkat se s Vámi ještě jednou velice děkuji, vnesla jste do mé hlavy spoustu otázek. Každopádně také pocit, že už bych opravdu chtěla, aby se moje práce zúročila. "

Zdeňka Šulcová arteterapeutka ~ www.radostnik.cz/
"S Dominikou spolupracuji průběžně již rok a půl na projektu první sdílené kanceláře v Praze s hlídáním dětí Atelier PEXESO. Za tu dobu jsem použila v praxi mnoho jejích rad. Upravily jsme ceny, webové stránky, vytvořily koncepci pravidelných newslettrů, uspořádali několik propagačních akcí. Vše se pozitivně projevilo na mém podnikání. Líbí se mi její styl - věci je potřeba zjednodušit a jít k cíli efektivně a vytrvale. A to vše v souladu s ženskou přirozeností. Dokáže povzbudit, ale i konstruktivně kritizovat a ukázat jiný pohled na věc. Další její předností je, že se neustále vzdělává a používá k tomu nejen české, ale i zahraniční zdroje. Jejímu poradenství věřím a vřele doporučuji, zvláště podnikajícím ženám či maminkám. "

Pavlína Mertová provozovatelka coworkingu pro rodiče ~ www.atelierpexeso.cz/
"Dominiku jsem navštívila na osobní konzultaci celkem třikrát s odstupem několika let. Za tu dobu se její techniky hodně změnily, řekla bych zjednodušily a zredukovaly, současně s tím, jak vzrostl její vhled a profesionální sebevědomí. Dominika ví, co dělá, když se vyjadřuje k nejintimnějším otázkám ženského života. Oceňuji velmi přímý přístup a určitou radikálnost, pomocí níž dokáže v krátkém čase sezení pojmenovat kořenovou příčinu problému. Osobně mi velice imponuje její svobodomyslnost a předsudky nezatížený přístup k sexuální tématice. "

Anima Noira profesionální čarodějka ~ www.carovnezrcadlo.cz/Stránka: - 1 -2Další >Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková