Reference

 
 

Zobrazuji reference č. 11 až 16 z celkem 16 referencí pro poradenství.


fotka uživatele  (245.jpg)

"Je pro mě těžké dát pocity do slov. Setkání s Dominikou má pro mě mnoho vrstev a barev. Vždy jsem se cítila vítána. Její absolutní přijetí mi umožnilo vzpomenout si a odvážit se čerpat ze své vlastní moudrosti, za což jsem jí nesmírně vděčná. Děkuji, že jsi mi ukázala cestu Domů. "

Ava Vantomme lektorka a terapeutka ~ www.alchymiezivota.cz/
fotka uživatele  (244.jpg)

"Setkání s Dominikou je jedinečné, inspirující a objevné. Dominika pro mě představuje ženskost samu o sobě a její osobitý a intuitivní přístup mě přivedl k objevování vnitřní ženské síly, moudrosti a lásky. Jsem ráda, že jsem ji poznala, neboť její energie mě přivedla na cestu k sobě, ke spojení se sebou a k vědomému ženství. "

Lucie Frolíková lektorka angličtiny a němčiny ~ nopinknoblue.cz/
"Jak se praví …"žádná setkání nejsou náhodná", tedy i setkání a konzultace s Dominikou nebyla náhoda,
byla mi, tak říkajíc, seslána shora v ten pravý okamžik. Díky ní jsem zažila malý zázrak, na který jsem poměrně dlouhou dobu čekala. Jejím vlídným přijetím, pochopením své ženskosti a vlastní individuality přišlo spontáně uzdravení jak duše, tak následně těla. Srdečný dík! "

Michaela Brussová
"Děkuji za vaše úžasné informace a objevy, až mě celkem překvapilo, jak to vše jednoduše funguje. Již roky se na sobě snažím pracovat a spojení s dělohou se ukázalo jako klíčové!!! Mohu býti hezky v srdci, ale ten klid a síla, která pramení z dělohy je úžasná… "

Monika Hladíková
"Moc děkuju za včerejší setkání. Bylo velice inspirativní, zajímavé a přijemné. "

Hanka Hrušková
"Setkání s Dominikou mi pomohlo uvědomit si, v čem je v mé situaci chyba. Měla jsem tušení, které mi potvrdila. Viděly jsme se úplně poprvé a vždycky, když cokoli vyslovila „kápla“ na to pravé. Některé věci řečené nahlas, dostávající jména, přestaly vypadat nezvladatelně. Dominika mě neuvěřitelně povzbudila v práci na sobě. Za což jí nesmírně vesmírně děkuji. "

Jana Plachá 50 letStránka: < Předchozí1- 2 -Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2021 © Dominika Špačková