Dominika Špačková>Blog>Videozáznam z Peníze 2.0

Videozáznam z Peníze 2.0

6. září 2014 - napsala Dominika Špačková


 
 

Minulý týden nadšenci bojující o základní příjem, zveřejnili videozáznamy s přednáškami z akce Peníze 2.0, která se konala v 26. března 2014 18:00 v Národní technické knihovně.

Kdo mě sleduje, postřehl, že v jeden moment se zdálo, že se na přednášku nedostanu. Maminkatelkovské drama. Jít na přednášku a nemít hlídání pro kojené dítě? Nakonec to dopadlo, já jsem promluvila o tom, jaké tlaky ve společnosti k maminkám vnímám, a že možná by nebylo špatné dát maminkám prostor se kreativně vyjádřit. Nepřijdeme tak jako společnost o schopnosti a velkého množství pracujících maminek. Přednáška není dlouhá necelých deset minut. Začínám mluvit zhruba od 8 minuty.

Videozáznam Přednášející Peníze 2.0

Zatím je to jediný záznam z mých přednášek a akcí, doufám, že se v příštích měsících podaří i další.
Ještě jedna věc, která mě potěšila. Táňa Fisherová, kterou mám hodně ráda, mi po přednášce řekla, že jsem mluvila moc hezky. To mě povzbudilo. To, co dělám, má smysl.

Těším se na vaše komentáře. Jak vnímáte tlaky ve společnosti vy? Jak to mají pracující maminky nebo maminky na plný úvazek? Jaký máte názor na to, o čem jsem mluvila?

………………………………..

Aktuálně:

OPĚT PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY. Po dlouhých 6 měsících opět otevíráme dveře novým členkám do skupiny ÚSPĚŠNÁ A ODPOČATÁ. Ve skupině se zabývám jedinou věcí na které záleží: Vydělat si dostatek peněz na život. Slušně si vydělat. Celé to zvládnout to při dětech a nebýt uhoněná.
Klikněte na odkaz dočtete se, jak na to:
http://www.uspesna-odpocata.cz/
Třeba vás také naláká, co o skupině řekla třeba Katka Piliarik:
Dřív jsem si z podnikání nevyplácela žádnou odměnu. Před koučováním a skupinou jsem jen pokrývala náklady. Fungovala jsem hodně punkově a na základě intuice. Teď mám 2x větší obrat, než jsem měla na začátku. A každý měsíc si vyplácím peníze.

U článku nejsou žádné komentáře, buďte první.

Přidej komentář

Políčko email žlutě podbarvené nevyplňujte, služí jako ochrana před roboty.např.: Jan Novák
např.: jan.novak@example.com
např.: http://example.com
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2019 © Dominika Špačková