Prošla jsem dlouhou cestou a právě tato cesta mě naučila, že se hlavně nesmí zůstat stát na jednom místě. Doba se mění a s ní i naše potřeby a potřeby klientů. Proto slovo INOVACE patří také neodmyslitelně k mé práci.

Inovaci potřebuje i můj web dominika.cz. Proto v současnosti prochází přestavbou.

KDE MŮŽETE ČERPAT NOVINKY A INFORMACE

Všechny novinky a praktické informace pro rozvoj byznysu najdete na stránkách maminkatelky.cz. Co tam všechno najdete?

PRAKTICKÉ ČLÁNKY

Na novém webu jsme obnovily vydávání článků o podnikání a v prosinci jsme všechny články z dominika.cz převedly na web maminkatelky. Nejčtenější tři jsou:

Čistá výplata 50 000? To jde s prstem v nose
Jak plánovat pro úspěšný byznys na mateřské?
Jak se zachovat v krizi
13 maminkatelek: Jak fungují doma s dětmi

ROZHOVORY

Spustily jsme rozhovory s podnikajícími maminkami z naší komunity. Naskládalo se nám jich už téměř 40. Přečtěte si třeba rozhovor s Danielou Ettlerovou, která se ze dna dostala paradoxně díky koronavirové krizi.

KURZ 7 CHYB V PODNIKÁNÍ NA MATEŘSKÉ.

Poslechněte si bezplatný kurz, jak se vyhnout nejčastějším chybám v podnikání na mateřské. Najdete tam 30 minut audia a 10 navazujících lekcí, kde například ukazuji, jak partnerovi vysvětlit, že podnikání je investice. Projděte si kurz pod tímto odkazem.

SKUPINA ÚSPĚŠNÁ A ODPOČATÁ

Moji srdeční záležitostí zůstává skupina Úspěšná a Odpočatá, která si také prošla mnoha novinkami. Kromě toho, že už je součástí více než 200 natočených videí, tak si velmi ceníme konstruktivní a přínosné debaty, která každý den ve skupině probíhá a posouvá tak všechny členky dopředu směrem ke každoročnímu zdvojnásobení byznysu.

Zůstaňte proto se mnou na mé cestě třeba prostřednictvím facebooku Maminkatelky, ať vám nic neuteče a čerpejte informace k vašemu rozvoji sebe i svého byznysu.
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2022 © Dominika Špačková