S novým rokem jsem změnila koncepci cen u poradenství a zavedla jsem dlouhodobé koučovací programy jak skupinové, tak individuální.

Nezdražuji, jen měním nabídky podle toho, co nejvíce prodávám, co nejvíce funguje a při čem jsou nejlepší výsledky.

1. Běžná cena konzultace zůstává stejná = 1 500,- Kč

2. Zavedla jsem úvodní konzultaci.

  • V rámci této úvodní konzultace dostanete 2 konzultace: první na hodinu a půl a druhou na dalších 30 minut.
  • Před první konzultací dostanete dotazník, který vyplníte a pošlete mi ho. Ušetříme tak čas na schůzce, kde bych se vás stejně na podobné otázky ptala.
  • Proběhne první část konzultace - analytická - a dostanete první doporučení.
  • Na základě první konzultace zpracuji možnosti toho, kam se můžete rozvíjet, případně připravím nabídku, jak toho můžeme dosáhnout společně.
  • Na druhé schůzce vám plán a nabídku představím.

A proč úvodní konzultace? Ze zkušenosti vím, že na úvodní konzultaci nám nikdy jedna hodina nestačí. A na to, abych mohla udělat kvalitní analýzu a odvedla dobrou práci, potřebuji více času. Proto není možné objednat hodinu konzultace samostatně.

Většinou odpracuji 3-4 hodiny. Chápu však, že nechcete kupovat zajíce v pytli, že chcete dopředu vědět, kolik to bude stát. Úvodní konzultace proto nabízím jako balíček za zvýhodněnou cenu 2 800 Kč.

3. Ruším zvýhodněnou nabídku poradenství 5 hodin za 6 000 Kč. Pokud přesto v rámci ní potřebujete ještě něco probrat, můžete ji objednávat do začátku příštího týdne, tj. 23.1.2017. Místo mám pro prvních 6 zájemců.

4. Místo zvýhodněné nabídky poradenství jsem zavedla koučovací programy, které můžete využít i jako jednotlivci. Jejich smyslem a náplní je pomoci vám dosáhnout během tří nebo šesti měsíců takových cílů, jaké si určíte, a současně připravit základy v podnikání tak, aby to podnikání mohlo pravidelně znásobovat zisk. Koučovací programy jsou nejefektivnější způsob, jak se v podnikání skutečně posunout dopředu.

………………………………………

Změny v cenách se na webu projeví na začátku příštího týdne. Při objednávkách čehokoli z výše uvedeného stačí napsat nám na e-mail maminkatelky@gmail.com.
Tipy a novinky pro akční maminky
2009 - 2022 © Dominika Špačková