Architektura služeb pro neprůstřelné ceny

Kvalitnější zakázky, vyšší ziskovost u celé řady služeb, spokojenější klienti, kteří nakupují opakovaně… Utopie? Vůbec ne. Pokud budete mít skvěle nastavenou architekturu služeb a k nim i ceny, tohle všechno se vám může splnit. A já jsem tu proto, abych vám ke splnění tohoto cíle a zvýšení obratu pomohla.
Proč řešit architekturu služeb

Co vám spolupráce přinese

Více času a méně práce

Jasně definované služby, u kterých nebudete stále dokola vymýšlet, co ještě zahrnují a za kolik je fakturovat, vám ušetří práci s tvorbou nabídek.

Více opakovaných nákupů

Díky přesnější definici služeb a jejich ceny budete pro své klienty pochopitelnější. Ti pak budou spokojenější a nakoupí vaše služby opakovaně.

Předvídatelnější tok zakázek

Revize architektury služeb vám pomůže lépe předvídat, kolik zakázek a kdy jste schopni obsloužit a zvýší ziskovost u celé řady služeb.
Domluvit diagnostický call

Proč řešit architekturu služeb

Rozjeli jste vlastní byznys, všechno se daří, ale najednou máte málo času na další rozvoj byznysu i na sebe. Služby trochu upravujete pro každého klienta, takže tvorba nabídek zabírá spoustu času. Nechcete zdražit, protože se bojíte, že klienti utečou, ale nové klienty přijmout nemůžete, protože nemáte kdy na nich pracovat. Není však tohle všechno jen skleněný strop?

Pokud se bojíte, že když změníte rozsah služeb, utečou vám klienti, nebo že není vhodná doba na zdražování, je to přirozené. V každé době se však dá upravit cena nebo architektura služby. Stabilní růst se totiž nedá dělat beze změny. 

Společně najdeme, kde leží váš potenciál a skryté poklady. Pomůžu vám vnést strukturu do tvorby cen a služeb, čímž budete zvyšovat zisk a působit na své zákazníky profesionálněji. Vám nová architektura služeb přinese tolik potřebnou stabilitu, protože budete vědět, co se komu za kolik prodává. Byznys se opět rozjede. 

Budete dostávat kvalitnější zakázky, protože klienti budou jasně vědět, co očekávat. Stávající klienti nakoupí víc, zlepší se vaše flow mezi zakázkami a ziskovost u celé řady služeb. V průměru jsem klientům pomohla zvýšit obrat o 37 % ihned po konzultacích. Zároveň tím udělali první krok k tomu, aby svůj obrat ve střednědobém horizontu zdvojnásobili. 

Díky architektuře služeb začnete mít více času na rozvoj byznysu i na sebe. Získáte jasnou strategii toho, jakým klientům se věnovat, a kteří musí hledat jiného dodavatele. Budete mít skvěle nastavené ceny a neprůstřelné ceny. A to je solidní základ pro další růst.

Zjednodušte si byznys

Analýza – úprava služeb – vyšší zisk

Takto bude vypadat naše spolupráce.

1. Sběr dat

Podíváme se na data o klientech, projdeme, které služby mají nejlepší marži, a jaké klientské potřeby řeší.

2. Správné služby pro správné klienty

Probereme, jaké problémy jste s klienty museli v minulosti řešit a najdeme řešení, jak je minimalizovat díky nové architektuře služeb a cenotvorbě.

3. Cenotvorba

K nově definovaným službám přiřadíme ceny tak, aby dávaly smysl z hlediska obratu i pro klienty.

4. Strategie a komunikace

Dostanete ode mne strategii pro komunikaci nových služeb klientům a dlouhodobou strategii pro cenotvorbu.

5. Vyšší obrat a zisk

Proto to přece děláme. :)
Domluvte si monitorovací call

Objednejte balíček Architektura služeb

S tímto balíčkem služeb půjdeme do detailu. Projdeme vaše klienty, uděláme analýzu služeb, identifikujeme, komu se věnovat a komu už ne. Zároveň sestavíme celou architekturu služeb.

Získáte:

nové ceny pro tři nejdůležitější služby,
nastavení těchto služeb, aby odpovídaly potřebám klientů,
komunikační strategii pro změny služeb a cen,
nastavení služeb a produktů, abyste se vyhnuli problémům.
6x hodinový call na sestavení nových cen
3x 20minutové implementační cally na iteraci služby
Domluvit úvodní call

Jsem Dominika, byznys architekt

S podnikateli pracuji od roku 2009. Za tu dobu jsem pomohla více než 250 malým a středním podnikům zdvojnásobit jejich zisk v prvním roce.

Pomůžu s cenotvorbou a růstem podnikání i vám. Stačí udělat první krok a domluvit si diagnostický call, kde zjistíme, jak vám můžu s nastavením cen pomoci.
Domluvit call na cenotvorbu

Pojďme zjednodušit váš byznys

Domluvte si diagnostický call ZDARMA. Během půl hodiny probereme, co vás v souvislosti s nastavením služeb trápí, a jak vám mohu pomoci to změnit.

Pricing
Copyright 2024
dominika@maminkatelky.cz
angle-downcirclecrossmenu