Mistrovství cenotvorby a zdražování

Zdražovat v dnešní době? Není to bláznovství? Vaši klienti naopak tlačí na cenu a chtějí slevy. I v tomto případě však lze nastavit cenotvorbu tak, abyste vydělávali víc za méně času, vaše podnikání rostlo a přicházeli noví klienti.
Proč se nebát zdražit

Co vám spolupráce přinese

Vlastní metodika cenotvorby

Během let, co působím jako byznys architekt, jsem vytvořila a vypilovala vynikající metodiku pro cenotvorbu. Tu navíc upravím s ohledem na vaše klienty a jejich nákupní chování.

Komunikace zdražování

Sestavím komunikaci s ohledem na potřeby vašich klientů. Ti tak budou připraveni na nové ceny, neleknou se, neutečou. Naopak se často stává, že zákazníci mých klientů jim poděkovali za to, jak komunikace zdražení probíhá.

Dlouhodobá strategie tvorby cen

Nezůstaneme u jednorázového zvýšení ceny. Připravím pro vás strategii cenotvorby do budoucna. Budete tak mít vše pro další růst obratu a zisku.
Chci lepší cenotvorbu

Proč se nebát zdražit své služby

Pokud se bojíte, že vám utečou klienti, nebo že není vhodná doba na zdražování, je to přirozené. V každé době se však dá upravit cena nebo architektura služby. Stabilní růst se totiž nedá dělat beze změny. 

Společně najdeme, kde vám leží potenciál a skryté poklady. Pomůžu vám vnést strukturu do tvorby cen a služeb, čímž budete zvyšovat zisk a působit na své zákazníky profesionálněji. V průměru jsem klientům pomohla zvýšit obrat o 37 % ihned po konzultacích. Zároveň tím udělali první krok k tomu, aby svůj obrat ve střednědobém horizontu zdvojnásobili.

Díky změně ceny začnete pracovat méně a vydělávat více. Ukážu vám totiž, jak upravit své služby a jak zatočit s hodinovou sazbou. Zbavíte se tak situace, kdy váš výdělek závisí na odpracovaných hodinách. Dále vám pomůžu identifikovat nekvalitní klienty a zbavit se neplacené práce navíc. 

Zvyšování cen a úpravu služeb nastavíme postupně, včetně plánu do budoucna. Vše citlivě vykomunikujeme vašim klientům tak, aby se necítili změnami ohroženi a neutekli.

Skoncujte s hodinovkou

Příprava – nové ceny – vyšší zisk

Takto bude vypadat naše spolupráce.

1. Studium klientely

Podíváme se na data o vašich klientech, shrnete mi, kdo jsou, jak se chovají, co pro ně řešíte.

2. Nejprodávanější služby

Projdeme, co nejvíce prodáváte, za kolik, proč, komu, a také kolik vám to zabere času a práce.

3. Úprava cen a služeb

Společně upravíme vaše služby, aby byly více výdělečné. Následně pro vás připravím nové ceny a metodiku cenotvorby. Získáte postup, jak zdražovat dlouhodobě.

4. Strategie a komunikace

Dostanete ode mne strategii pro zvyšování ceny po čtvrtletích. Zároveň vypracuji komunikaci na vaše klienty o zdražování.

5. Vyšší obrat a zisk

Proto to přece děláme. :)
Chci vyšší obrat a zisk

Objednejte balíček Mistrovství cenotvorby

Základní balíček pro všechny, kteří chtějí přejít z hodinovky na projektovou nebo produktovou cenu. Zjistíte, jak udělat první krok, kolik peněz vám nové ceny přinesou a připravíte sebe i klienty na vyšší ceny.

Získáte:

nastavení první služby pro přechod z hodinovky na paušál,
ceny pro řešení největších klientských problémů,
komunikaci zdražování pro stávající klienty,
dlouhodobou strategii cenotvorby a plán zdražování.
3x hodinový call na sestavení nových cen
3x 20minutové implementační cally na iteraci služby
Domluvit úvodní call

Jsem Dominika, byznys architekt

S podnikateli pracuji od roku 2009. Za tu dobu jsem pomohla více než 250 malým a středním podnikům zdvojnásobit jejich zisk v prvním roce.

Pomůžu s cenotvorbou a růstem podnikání i vám. Stačí udělat první krok a domluvit si diagnostický call, kde zjistíme, jak vám můžu s nastavením cen pomoci.
Domluvit call na cenotvorbu

Pojďme vykopnout vaše nové ceny

Domluvte si diagnostický call ZDARMA. Během půl hodiny probereme, co vás v souvislosti s cenou trápí, a jak vám mohu pomoci to změnit.

Pricing

Chcete kromě ceny vylepšit i architekturu svých služeb?

Podívejte se, jak vám můžu pomoci.

Cenotvorba a architektura služeb
Copyright 2024
dominika@maminkatelky.cz
angle-downcirclecrossmenu