Wau! Tento rok už jsem vydělala 10 milionů. Jak můžete také?

Tento měsíc jsem vydělala neuvěřitelných 123 tisíc korun. Za celý rok už tak mám v kapse 10 milionů. A míříme výš! Příští rok si vydělám 20 milionů. Cítím to ve hvězdách a já vám ukážu cestu, jak si stejné peníze vydělat také.

Zní to krásně že?

Tyhle peníze ovšem lítají právě proto, aby vás to nalákalo.

V tomto je on-linový svět specifický. Jen tady totiž někteří lektoři ukazují, kolik si tímto systémem vydělali. A má to hned jeden důležitý důvod.

Je to technika, která funguje dlouhodobě, protože peníze zkrátka lidí lákají od nepaměti. Je to technika prověřená časem.

  • Podobné věty nám říkali už v roce 1994, když lanařili moji mámu do Amway.
  • To stejné říkali i v roce 2004, kdy mě lanařili do OVB.
  • To stejné říkaly první intervalové vlaštovky.

Ostřílená jména mentoringu, jako například Robert Vlach, nezveřejňuje, kolik vydělal. Pro vás jako podnikatele je totiž zcela irelevantní, kolik vydělal lektor

Máte jiný byznys model. Prodáváte třeba kabáty, vážete svatební kytice nebo nabízíte účetnictví. Je vám tak jedno, kolik vydělal lektor. 

Vy potřebujete vědět, jestli guru tyto peníze umí vydělat ve vašem oboru, aniž by vám zásadně změnil byznys model (o tom ještě budu psát později).

Proč to dělají?

Tyto částky lektoři zveřejňují, aby vás nalákali do svých programů. Toto je jediný účel. Ukáží vám, kolik vydělali, aby ve vás vzbudili pocit, že když toto vydělali sami, tak vy můžete taky. 

A navíc má tento člověk návod, tak přece nebudete pozadu. Jenže když někdo hovoří o číslech, lze je vnímat hned z několika úhlů pohledu.

Pro začínajícího podnikatele, který dosud vydělal 200.000 za celou dobu svého působení, zní 200.000 korun vydělaných za měsíc astronomicky. Ohromuje ho to.

Ovšem pro majitele firmy, co má obrat 10 milionů korun ročně, už to tak zajímavé není. A majitel s firmou, která má obrat 100 milionů korun, o takovou informaci už ani nezavadí.

Cíl: Nezkušený podnikatel

Tím se dostáváme k tomu, že tito guru míří na nezkušené podnikatele. Když se pochlubím, že jsem letos vydělala 10 milionů - to je věc, která člověka s 10 milionovým obratem nedojme. Pokud totiž člověk vydělává 10 milionů, nezaplatí nikomu jeden milion, aby ho naučil vydělávat tyto stejné peníze.

Matadora v podnikání zajímají jiné věci:

  1. O kolik procent narostl byznys někoho jiného, koho měl tento guru v učení
  2. Jestli to učení je vhodné pro jeho byznys model

Matador ví, že konkurence nikdy nespí

Dalším důvodem, proč zkušení podnikatelé nechtějí upozorňovat na své podnikatelské výsledky je, že vědí, jak konkurence funguje. Konkurence sleduje každý váš krok. A když řeknete, že vyděláváte miliony, tak se trh velmi rychle začne plnit. A to nechcete. 

Pokud se rozhodujete, jestli je ten program pro vás ten pravý, zjistěte si:

  • Kolik lidí programem prošlo.
  • Kolik lidí prošlo úspěšně a něco vydělali.
  • Kolik lidí, co vydělali, má jiný byznys model, než samotný guru (jen pro výběr byznysu modelu máme samotný kurz Nastartuj svůj byznys

Jako v Las Vegas

Mluvit o vydělaných penězích funguje. Prodává to kurzy. Proto to dělají ve všech MLM systémech (nemám proti nim nic, pokud nejde o letadlo). Dělají to kasina. Dělá to naše Sazka. Ukazuje, kolik milionů můžete vyhrát. 

Když v televizi řeknou, že v Eurojackpotu je možné vyhrát přes 20 milionů eur, mají rekordní počty sázejících. Prostě mluvit o tom, kolik peněz můžete získat, je vynikající prodejní strategie, která zkrátka funguje napříč obory. 

Prodává to kurzy. Proto to dělají ve všech MLM systémech (nemám proti nim nic, pokud nejde o letadlo). Proto to dělají v on-linu. Podporuje to prodej.

Je to krásné podnikatelské Las Vegas. Je to stejné jako v kasinu. Lákají vás na to, že vyděláte velké peníze. Proto si také jdete vsadit. 

V podnikatelském Las Vegas vás také lákají na rychlý výdělek peněz. Stačí jen web, ani nemusíte mít produkt, ten vytvoříte v průběhu.

Sdílet:

Odebírat newsletter:

Know-how

Powerpricing s Dominikou

Pravidelný newsletter plný know-how o cenotvorbě, byznys architektuře a strategii. Přidejte se!

Know-how
Copyright 2024
dominika@maminkatelky.cz
facebookenvelopelinkedinangle-downxingpaper-planepinterest-pwhatsappcommentingcrossmenu