Škoda, že má nemesis není nemesis

Mám v životě jednu takovou paní. Ráda bych řekla, že je moje nemesis. Někdo, kdo je chytrý, soutěží se mnou a posouvá mě dál. Jenže není. Neposouvá mě dál.

Tato paní mluví o podnikání. Paní prošla mým programem Úspěšná a Odpočatá. Paní se mnou inspiruje. Jakože hodně.

Když si prošla Úspěšnou a Odpočatou, založila svůj klub pro ženy podnikatelky. Když jsem svůj klub přejmenovala na akademii, tak najednou měla akademii. Když jsme začaly systematicky mluvit o tom, že děláme udržitelné podnikání, zatímco ona měla programy “vydělávej miliony”, tak otočila a najednou dělala udržitelné podnikání. 

Jakékoli mé změny v textaci, úpravě atd, paní vezme a přetaví. Rok jsem neudělala jedinou změnu na projektu maminkatelky, abych takovým lidem, co nemají svou invenci, nedávala munici.

V tichu jsem pracovala na jiných věcech. 

Teď jsem to zkusila udělat jinak - nenápadně a potichu jsem na LinkedIn uvedla, že jsem byznys architekt. Tři měsíce to tam viselo a nic se nedělo. Pak jsem to na začátku září dala na web dominika.cz, a zase se nic nedělo. Až v říjnu jsem to zapromovala na facebooku a v e-mailu. 

A je to tam!

Po 4 dnech, co jsem to psala na facebooku, a zapromovala svůj nový web, je to tam. 

Tato paní, co mluví o podnikání, je najednou také byznys architekt. 

Jistě, mohla to být náhoda. Tak nějak jsme na to přišly ve stejnou dobu. Tedy ona většinou s několikatýdenním zpožděním. Prostě náhodička. A navíc byznys architektů je tolik.

Škoda, že si nevymyslela něco svého. Něco zajímavého, co by mě motivalo být ještě lepší, něco s čím bych mohla soutěžit. Ale jak můžu soutěžit se svými nápady a svou vlastní prací?

Sdílet:

Odebírat newsletter:

Know-how

Powerpricing s Dominikou

Pravidelný newsletter plný know-how o cenotvorbě, byznys architektuře a strategii. Přidejte se!

Know-how
Copyright 2024
dominika@maminkatelky.cz
facebookenvelopelinkedinangle-downxingpaper-planepinterest-pwhatsappcommentingcrossmenu